ثبت آگهی در گوگل با سریع ترین روش و بالاترین بازخورد

سایت تبلیغاتی ژنوس مجری خدمات ثبت آگهی در گوگل

تیم ما با بهره گیری از قدیمی بودن دامنه Jenous.net و دانش سئوی بالا، کسب و کار شما را بصورت اختصاصی در صفحه اول گوگل ثبت می کند تا با بهترین کلمات کلیدی مربوط به کسب و کارتان در جستجوهای کاربران ظاهر شوید. از مزایای این تبلیغ بازدید بسیار بالای آن می باشد؛ جستجوگر گوگل پر استفاده ترین ابزار اینترنتی پس از ایمیل می باشد.

۱۰ روز رایگان هدیه ما به شما

مزایای منحصر بفرد ثبت آگهی در گوگل توسط ژنوس :

  1. عدم پرداخت هزینه بابت کلیک کاربران روی آگهی و تبلیغ گوگل
  2. ثبت تبلیغ در گوگل به صورت ستاره دار
  3. اعتماد بالای بازدید کنندگان به آگهی های ثبت شده توسط آژانس تبلیغاتی ژنوس
  4. پشتیبانی ۲۴ ساعته و رایگان
  5. جذب بازدید کاملا هدفمند و بالا و افزایش تضمینی فروش
  6. پیشرفت و افزایش نجومی بازدید با گذشت زمان

درج آگهی اینترنتی

سفارش پیامکی ارسال ۲ به ۵۰۰۰۱۳۳۳۶۶۶ و تماس از ما

تماس با ما : ۶۵۱۱۱۳۴۵-۰۲۱

۰۹۱۲۵۶۳۹۸۴۲

مزایای منحصر بفرد ثبت آگهی و تبلیغات در گوگل

گوگل همه گیرترین جستجوگر اینترنتی

صد درصد اطمینان داشته باشید که کاربران اینترنتی از هیچ مرجعی به اندازه گوگل جهت پیدا کردن واحد شغلی یا خدمات مورد نظرشان استفاده نمی کنند چرا که گوگل به عنوان جا افتاده ترین موتور جستجو در اینترنت کاملا شناخته شده است تا حدی که شما در بالای صفحه تمامی گوشی های موبایل هوشمند یک جستجوگر گوگل و کاملا در دسترس کاربران مشاهده می کنید. طبق آخرین بررسی انجام شده گوگل پر استفاده ترین ابزار اینترنتی پس از ایمیل می باشد.

عدم محدودیت مکانی و زمانی با ثبت آگهی گوگل

ثبت تبلیغ گوگل بدون محدودیت است و می توانید اطمینان داشته باشید که آگهی شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و در تمامی نقاط تهران و کرج و حتی ایران در گوگل در نتایج جستجوی کاربران اینترنت ظاهر شده و بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت.

کاهش هزینه تبلیغات

ثبت آگهی در گوگل می تواند هزینه های مالی و زمانی که شما به صورت تبلیغات در دنیای بیکران سایت های نیازمندی و بخصوص تبلیغات پرهزینه سنتی مصرف می کنید را کاهش دهد بعنوان مثال وقتی در گوگل کسب و کار شما با سئوی قوی و بهینه سازی اصولی ثبت و ایندکس شده باشد دیگر نیازی نخواهید داشت تا با پرداخت هزینه های کلان میلیونی در ماه در فلان خیابان تهران بیلبورد نصب کنید.