فواید ثبت آگهی شما در صفحه اول گوگل

Search engine optimization یا به صورت خلاصه SEO یا بهینه سازی وب سایت یکی یا مهترین روش بازاریابی و بازاریابی اینترنتی می باشد که گستره آن نه تنها یک محله ، شهر یا کشور بلکه تمام دنیا است و ثمرات آن نه برای یک روز یا حتی یک سال بلکه به صورت دائم می باشد . این عرصه نو به همگان می تواند امکان بهتر دیده شدن را دهد حتی به کسب و کار های کوچک  ( SMALL BUSINESS ) . از فواید بهینه سازی سایت بصورت خلاصه می توان به روشهای زیر اشاره کرد :

گسترش فرصت ها برای کسب و کار شما

در هر صفحه از نتایج جستجوی گوگل  ۱۰ فرصت و یا نتیجه وجود دارد از مواردی که از بین محصولات یا خدماتی که شما هم ارائه می دهید وجود دارد و این افراد همان مشتریان بالقوه ای هستند که تنها به فاصله یک کلیک با شما فاصله دارند . و اگر شما دارای یکی از این ۱۰ فرصت صفحه اول گوگل باشید می توانید مشتریان بیشتر و سود بیشتری داشته باشید . البته حضور در صفحه اول گوگل شاید نیمی از راه است . جذب مشتری با داشتن جملات جذاب در شرح صفحه آگهی شما در ژنوس نیز می تواند شما را در این موفقیت در قله قراردهد .

ثبت آگهی شما در صفحه اول گوگل ترافیک بالای وب سایت  شما را نیز تضمین می کند

از آنجایی که ژنوس لینک سایت آگهی دهنده را در آگهی های ویژه خود قرار می دهد، پس علاوه بر رونق کسب و کار میتوانید اطمینان داشته باشید که توسط ورودی ها از گوگل به آگهی و از آگهی به سایت شما، رتبه و بازدید کننده سایت تان نیز بالاتر رود .

کاهش هزینه تبلیغات

حضور در صفحه اول گوگل می تواند هزینه هایی که شما به صورت تبلیغات دیگر و یا معرفی محصولات برای مشتریان مصرف می کنید را کاهش دهد و علاوه بر آن می تواند با دادن اطلاعات اولیه از طریق صفحه آگهی شما در ژنوس، در زمان و هزینه ای شما صرفه جویی کند که این خود می تواند باعث کاهش هزینه های تبلیغات ، بازاریابی و فروش گردد .

اگر نیاز به مشاوره درباره ثبت در گوگل دارید ، عدد ۳ را به سامانه ۵۰۰۰۱۳۳۳۶۶۶ ارسال نمایید تا با شما تماس بگیریم