تاریخچه نیازمندی های ژنوس

ژنوس یک نیازمندیهای جامع اطلاعات شهری است که در سال ۱۳۹۱ به دلیل ضرورت وجود تبلیغاتی موثر و با بازدهی بالا برای مشاغل کشور به وجود آمد و به دلیل پشتیبانی قوی، هزینه بسیار مناسب تبلیغات، برخورداری از محیطی کاربرپسند و گرافیکی، رعایت تمامی اصول تبلیغات و بهینه سازی سایت (SEO)، نمایش آگهی ها در موتورهای جستجو و ثبت در نقشه آنلاین گوگل توانسته جای خود را به عنوان یک مرجع و نیازمندیهای حرفه ای در کنار مردم باز کند.
سایت ژنوس يک پايگاه اينترنتي و بانک اطلاعاتي مشاغل است که تمامي اصناف و مشاغل استانهای تهران و کرج را در بر مي گيرد. ژنوس با توجه به قابليت ها و ويژگي هاي منحصر به فرد خود به سرعت جايگزين سيستم ۱۱۸ تلفني سنتي شده و به عنوان ۱۱۸ اينترنتي در همه جا شهرت دارد. اين موضوع سبب شده است تا روزانه افراد زيادي براي يافتن اطلاعات کاملي از واحد تجاري مورد نظر خود به اين سايت مراجعه نمايند.

ابزارهای برتر اطلاع رسانی شغلی

رسالت ژنوس به‌ عنوان يک پرتال عمومى اطلاعات مشاغل و خدمات، توانائى بخشيدن به کاربران خود در ابعاد گوناگون کار و تجارتشان است. ارائه شیوه های نوین تبلیغاتی در زمينه‌هاى مختلف و ايجاد ارتباط الکترونيکى با توليدکنندگان و ارائه دهندگان انواع خدمات در حوزه‌هاى فرهنگ و هنر ، اقتصاد و تجارت ، علم و آموزش ، بهداشت و درمان و … به همراه ايجاد بسترى مناسب براى انجام عمليات موردنياز کاربران سرلوحه کار ماست، هدف اصلى ما در بانک مشاغل ژنوس این است که به يارى خداوند بزرگ و با استفاده از تکنولوژى‌هاى نوين، کليه اقشار جامعه بتوانند از طريق ابزارهاى اطلاع‌رسانى ژنوس، شغل و خدمات خود را در فضای پربازدید ژنوس تبلیغ کرده و درآمد شغلی خود را افزایش چشمگیری دهند.

jenous7

مزایای درج آگهی در  ژنوس آگهی

۱ : اختصاص یک نقشه به آگهی جهت نمایش آدرس

۲ : اختصاص یک کنترل پنل اختصاصی به شما جهت ویرایش اطلاعات (لوگو , تصاویر , متون , لیست محصولات)

۳ : قرار گرفتن فروشگاه شما در نتایج موتور جستجوی گوگل توسط تیم ما

۴ : درج توضیحات از شغل و خدمات شما بدون محدودیت در تعداد حروف

۵ : امکان قرار دادن تا ۲۰ تصویر از محیط شغلی و محصولات شما

۶ : درج تمامی راههای ارتباطی با شما اعم از موبایل ، تلفن ، آدرس ، ایمیل و وب سایت

۷ : تعریف کلمات کلیدی توسط تیم ژنوس که باعث جذب بیشتر مشتریان واقعی شما از طریق موتورهای جستجو میشود

آگهی ژنوس

نتایج سودمند تبلیغات در ژنوس

پس از تحقیقات و نظرسنجی های انجام شده در تمامی شهرهای بزرگ از جمله تهران، تنها برخی از کاربردهای اصلی ژنوس و کتاب‌های مشابه خارجی، که توسط شهروندان مطرح شده است به شرح زیر می باشد.

کالاها و خدمات موردنیاز عموم مردم و متخصصان، در ژنوس آگهی، براساس نزدیک ترین مرکز دسترسی به آن ها نسبت به محل زندگی و یا محل مورد نظر، معرفی شده است.

با استفاده از ژنوس، برای رفع نیازهای روزمره دیگر نیاز به تردد غیرضروری در سطح شهر و اتلاف وقت و انرژی و صرف هزینه های هنگفت، نیست.

با بررسی قیمت کالا و خدمات موردنظر، از طریق تماس تلفنی با فروشندگان و یا تولید کنندگان، احتمال خسارات ناشی از عدم اطلاع کافی از بهای آن ها از بین می رود.

تولید کنندگان و بازرگانان کالاهای مختلف از طریق ژنوس آگهی می توانند به ارزان ترین و سریع ترین روش ممکن برای کالاهای خود مشتری پیدا کنند.

در دسترس بودن اطلاعات صاحبان مشاغل، تولید کنندگان و بازرگانان در این مجموعه موجب تسهیل روابط دادوستد و در نتیجه رونق اقتصادی می شود.

مجموعه گروه ژنوس در کنار تلفن، برخلاف سایر رسانه ها، برای ۳۶۵ روز در سال، ۷ روز در هفته و ۲۴ ساعت در شبانه روز قابل دسترسی می باشند.

ژنوس یک راهنمای جامع است که عدم حضور در آن، به نوعی عدم حضور در چرخه‌ی اقتصادی تلقی می شود؛ چرا که از طریق این مجموعه تمامی تولید کنندگان و بازرگانان کالاهایی که تمایل به عرضه آن دارند را به راحتی می توانند معرفی کنند.

برای درج آگهی رایگان کلیک کنید