دیگر از فکر آگهی های سنتی و چاپی قدیمی درآیید، آگهی اینترنتی را امتحان کنید

آگهی اینترنتی گسترده است

با  رشد اطلاعات در اینترنت، زمانی که افراد وقت خود را صرف آن می کنند نیز افزایش می یابد، و همین مسئله بازار تازه ای برای آگهی های اینترنتی باز کرده است. اکثر کمپانی ها و شرکت های بزرگ و توانگر در جهان تمام هم و غمشان به دست آوردن یک تکه جا برای تبلیغ در اینترنت است تا همه بتوانند آگهی ها ی آنها را بخوانند و استقبال کنند. سایت نیازمندیهای ژنوس نیز با توجه به داشتن بازدید بالا فضای خوبی را به شما جهت معرفی کسب و کارتان می دهد.

آگهی اینترنتی متمرکز است

نیازمندیهای ژنوس، متدهای متمرکز و هدفداری برای کمپانی ها و شرکت هایی که قصد تبلیغ دارند در نظر گرفته که ضمانت می کند افرادی که دقیقا به دنبال مشاغل و خدمات شما میگردند آگهی شما را مشاهده کنند و این یکی از دلایل هدفمند بودن آگهی های ژنوس می باشد.

آگهی اینترنتی قابلیت ردگیری بینندگان را فراهم می کند

برآورد تعداد افرادی که ممکن است یک تبلیغ در روزنامه را مشاهده کنند، تقریباً غیرممکن است. اما آگهی اینترنتی این امکان را به شما می دهد که تعداد افراد بیننده آگهی خود را ردگیری کنید. از این طریق مشخص میشود که چه تعداد افراد با مشاهده آگهی به وب سایت اصلی شما سر می زنند و یا چه تعداد مشتری جدید از طریق آگهی اضافه می شود.

آگهی اینترنتی مقرون به صرفه است

اگر بودجه محدودی دارید، آگهی اینترنتی بسیار مقرون به صرفه تر از آگهی های چاپی سنتی برای شما خواهد بود. یک آگهی معمولی به متد سنتی می تواند چند صد هزار تومان یا حتی چند میلیون تومان برای شما هزینه بتراشد. اما، با درج آگهی بر روی سایت ژنوس بسیار در این هزینه ها صرفه جویی خواهید کرد و البته به جرات بگوییم که بازخورده بیشتری هم خواهید گرفت.

آگهی اینترنتی ژنوس حوزه دسترسی وسیعتری دارد

از این جهت که اینترنت در همه جای ایران و جهان قابل استفاده است، آگهی شما نیز می تواند توسط همه ی افراد تهران، کرج و ایران دیده شود. و به جای اینکه دنبال انتشاراتی ها، روزنامه ها، ایستگاه های رادیویی و تلویزیونی مختلف باشید، با درج یک آگهی در سایت ژنوس می توانید با سرعت بالاتر ، هزینه کمتر و بازخورد بیشتر در سراسر ایران دیده شوید.