سایت املاک تهران ژنوس

سایت املاک تهران ژنوس یکی از زیرمجموعه های سایت نیازمندیهای ژنوس ، مرجعی کامل از آگهی های خرید و فروش ملک یا رهن و اجاره ملک در تهران و کرج می باشد؛ با استفاده از امکانات آنلاین سایت املاک تهران ژنوس که در پایین نام می بریم، آگهی دهندگان گرامی می توانند از ثبت آگهی ملک خود بیشترین بازخورد را داشته باشند. همچنین عزیزانی که در جستجوی ملک در مناطق تهران و کرج می باشند نیز می توانند با موتور جستجوی پیشرفته سایت سریعا به خواسته خود دست پیدا کنند.

نمونه رکوردهای زمانی آمارگیری شده از آگهی دهندگان سایت املاک تهران ژنوس در فروش ملک : یک هفته تا یکماه برای فروش آپارتمان ، یک هفته تا ۱۵ روز برای اجاره آپارتمان ، ۱۵ روز تا یکماه برای فروش ویلا

ثبت آگهی ملک برای فروش یا اجاره

برخی از برتری های سایت املاک تهران ژنوس

امکان جستجوی ملک ساده و سریع

یکی از برتری های مهم سایت در جستجوی ملک ، موتور جستجوی سایت و کلید واژه ها می باشند. شما میتوانید با استفاده از موتور جستجوی حساس سایت یا استفاده از کلید واژه های انواع ملک از جمله آپارتمان ، خانه ، زمین ، باغ و ویلا یا مغازه سریعا به ملک مورد نظر خود دست پیدا کنید.

امکانی ویژه برای آگهی دهندگان در ثبت آگهی ملک

آگهی دهندگان گرامی املاک می توانند به محض فروش یا اجاره یک ملک خود، سریعا ملک دیگری را به رایگان به جای قبلی برای فروش یا اجاره ثبت کنند.

امکانی منحصربفرد در ثبت آگهی ملک

کلیه آگهی های ثبت شده ملک ، بصورت اختصاصی و با بهترین کلمات کلیدی در گوگل نیز ثبت می شوند که این به نوبه خود درصد بازدید آگهی ها را چند برابر کرده است.

امکان درج ویدئو هنگام ثبت آگهی ملک

آگهی دهندگان گرامی می توانند به منظور ارائه تصویری شفاف تر از ملک فروشی یا اجاره ای خود یک ویدئو با فرمت mp4 هنگام ثبت آگهی از ملک خود آپلود کنند.

جدیدترین آگهی های ثبت شده ملک