نمونه متن درج آگهی استخدام جذاب و زیبا

متن زیبا و جذاب برای استخدام نیرو

نمونه متن درج آگهی استخدام جذاب و زیبا : قبل از درج آگهی استخدام در سایت های استخدام تهران و سایر شهرهای ایران نکات مهمی در نوشتن متن آگهی استخدام و جذب نیرو وجود دارند که در صورت رعایت آنها بازخورد آگهی استخدام شما چند برابر شده و به سرعت نیروی مورد نیاز خود را جذب می کنید که پیشنهاد می شود در ادامه حتما مطالعه نمایید. قبل از درج آگهی استخدام در تهران و ایران از نمونه متن های جذاب و زیبای استخدامی ما استفاده کرده و به سرعت نیروی مورد نیاز خود را جذب کنید. برای درج آگهی استخدام پربازدید جهت جذب فوری نیروی کار در تهران و ایران می توانید از لینک زیر اقدام به ثبت نام کرده و اطلاعات آگهی خود را ظرف یک دقیقه وارد کنید تا در سایت منتشر شود.

درج آگهی استخدام

قبل از درج آگهی استخدام در تهران و ایران از نمونه متن های جذاب و زیبای استخدامی ما استفاده کرده و به سرعت نیروی مورد نیاز خود را جذب کنید.
نمونه متن درج آگهی استخدام جذاب و زیبا

در متن آگهی استخدام اطلاعات کافی برای کارجو درج کنید

درج آگهی استخدام مقوله حساسی است، وقتی کارجوی مناسب شما در تهران و سایر استان های ایران ، در سایت استخدام بر روی آگهی استخدام شما کلیک می‌کند تا اطلاعات بیشتری در مورد فرصت شغلی به دست بیاورد، شما یک گام به تبدیل کردن او به یک متقاضی نزدیک شده‌اید. ولی اگر متن آگهی استخدام شما، اطلاعات درستی به آنها ندهد یا اگر آنها را ترغیب نکند تا برای شغل موجود در آگهی استخدام درخواست بدهند، متاسفانه آنها به جای تماس با شما و درخواست دادن برای شغل، از صفحه‌ آگهی شما خارج می‌شوند. بنابراین، آگهی استخدام باید اطلاعاتی را به متقاضی مورد نظر بدهد که می‌خواهند بدانند و به آن نیاز دارند. بخش عمده‌ی این اطلاعات ضروری، در بخش شرح شغل و مهارت‌ها در آگهی استخدام وجود دارد.

ثبت مهارت های مورد نیازتان در متن آگهی استخدام

در هنگام درج آگهی استخدام در تهران و ایران و بخش شرح شغل و مهارت‌ها در آگهی اینترنتی استخدام، باید تصویر کلیی واضح و مختصری از آنچه موقعیت شغلی موجود در آگهی در برمی‌گیرد، ارائه شود. به این صورت، کارجوها به راحتی از مسئولیت‌ها، وظایف و مهارت‌های کلیدی لازم برای شغل مورد نظر مطلع می‌شوند. شما باید انتظارات خود را به صورت واضح و شفاف درج کنید، تا کارجوها بهتر بتوانند تصمیم بگیرند که آیا صلاحیت آن شغل را دارند یا خیر.

توصیف موقعیت شغلی در متن آگهی استخدام

معمولا هر توصیف شغلی موثری، از دو بخش تشکیل می‌شود: بخش اول مروری کلی بر نقش فرد در آن شغل و بخش دوم مسئولیت‌های شغلی. در این بخش‌ها، فقط باید بر مهم‌ترین اطلاعات تاکید کنید و توصیف ارائه شده باید مختصر و قابل فهم باشد. درست است که محتوای آگهی استخدام اهمیت دارد، ولی نباید هنگام درج آگهی استخدام اطلاعات بسیار زیادی را در یک پاراگراف بگنجانید، زیرا موجب می‌شود کارجوها خسته و بی‌علاقه شوند.

با درج آگهی استخدام در سایت استخدام تهران همین امروز فرصت شغلی شرکت خود را در تهران و سایر شهرهای ایران به متخصصان ایرانی اطلاع‌ رسانی کنید. تاکنون هزاران شرکت در صنایع مختلف و با برنامه‌های استخدامی متفاوت از سرویس‌های استخدامی ما استفاده کرده‌اند. با درج آگهی استخدام شرکتتان نیروی کار مورد نیاز خود را از تهران و سایر استان های ایران به سرعت جذب می کنید.

خلاصه کردن نقش شغلی در متن آگهی استخدام

معمولا در متن درج آگهی استخدام مرور کلیِ موقعیت شغلی، به شکل پاراگراف نوشته می‌شود و به کارجوها ایده‌ای کلی در مورد آنچه باید به صورت روزانه انجام دهند، ارائه می‌دهد. به جای استفاده از عبارات غیرمستقیمی مانند «فرد شاغل» یا «متقاضی مناسب»، کارجوها را به صورت مستقیم، مورد خطاب قرار دهید. این کار موجب می‌شود تا آگهی استخدام شما شخصی‌تر به نظر برسد و کاندیداهای بالقوه را ترغیب کند تا خود را در حال انجام آن کار، تصور کنند.

در متن آگهی استخدام از عبارات کوتاه استفاده کنید، ولی از به کار بردنِ عبارات توصیفی برای جالب‌تر کردن و هیجان‌انگیزتر کردن آنها، واهمه نداشته باشید. می‌توانید توضیح دهید که چرا این شغل، موقعیت بسیار خوبی است و این شغل چگونه می‌تواند به شرکت شما کمک کند تا به رسالت خود برسد.

مثال:

نادرست: متصدی این شغل، تمام وظایف پذیرش، شاملِ خوشامدگویی به مشتریان را انجام خواهد داد.

درست: شما نخستین تصویری خواهید بود که مراجعان به دفاتر اداری‌مان، از ما خواهند داشت.

نادرست: فرد پذیرفته شده در این موقعیت شغلی، مسئولِ نهایی کردن فروش و ارائه‌ی خدمات به مشتریان است.

درست: شما به طور فعال، مسئول نهایی‌سازیِ فروش بوده، خدماتی استثنائی را به مشتریان ارائه کرده و به جزء پیچیده‌ای از محیط تیمیِ مترقی ما تبدیل خواهید شد.

فهرست کردن مسئولیت‌های شغلی در متن آگهی استخدام

در این بخش از متن درج آگهی استخدام ، ۵ مورد از ضروری‌ترین وظایف شغلی را به طور برجسته درج کنید. بهترین روش در زمان فهرست کردن مسئولیت‌های شغلی، استفاده از نقطه‌گلوله (bullet point) است، زیرا کارجویان می‌توانند به سرعت نگاهی به موارد بیندازند.

مثال:

نادرست: وظایف، شامل پشتیبانی از مدیریت سطح معاون رئیس و بالاتر، انجام ترتیبات سفر، مدیریت تقویم کاری، برنامه‌ ریزی، تدارکات، یادداشت‌‌ برداری از جلسات، کمک به تهیه‌ ارائه‌های پاورپوینت، بایگانی، تایپ کردن، برپایی جلسات شامل انجام ترتیبات برای تهیه‌ غذا و غیره است.

درست:

 • مدیریت و هماهنگی برنامه‌ها برای مدیریت اجرایی
 • رزرو کردن پرواز و اقامت هتل
 • انجام مسئولیت‌های اجرایی، از جمله یادداشت‌برداری در طول جلسات، آماده‌سازی مکاتبات و مدیریت فایل‌ها
 • کمک کردن به تهیه فایل پاورپوینت ارائه‌ی فروش
 • کمک کردن در پروژه‌های خاصی که برای شما تعیین می‌شود.

درج آگهی استخدام با فهم آسان

در متن درج آگهی استخدام موثر، باید اطلاعات کافی به شکلی جذاب و جامع درج شود، ولی باید از تاکید بر وظایفی که از عملکردهای ضروری شغل مورد نظر به شمار نمی‌آیند، اجتناب شود. فهرست کلی مهارت‌های بسیار شبیه به یکدیگر، باید خلاصه شود تا متن آگهی استخدام نوشته شده، خسته‌کننده نباشد.

مثال:

نادرست: متصدی این شغل، باید از تجربه‌ی کار با نرم‌افزارهای ورد، اِکسل، پاورپوینت، اَکسس، و همچنین توانایی تایپ کردن، بایگانی، نگهداری فایل‌های سیستم، وارد کردن داده‌ها، یادداشت‌برداری در جلسات و انجام وظایف اداری کلیِ محول شده، برخوردار باشد.

درست: برای آنکه فرد مناسبی جهت احراز این موقعیت شغلی باشید، باید از تجربه‌ی قبلیِ ارائه‌ی پشتیبانی اداری برای دفتری شلوغ و کار کردن با نرم‌افزارهای مایکروسافت آفیس برخوردار باشید. سایت استخدام تهران

درج صلاحیت‌ها و مهارت‌ های مورد نیاز در آگهی استخدام

در آگهی استخدام شما ، پس از آنکه کارجو در مورد فرصت شغلی شما هیجان‌زده شد، باید بداند که آیا شایستگی و صلاحیت برای آن را دارد یا خیر. در اینجا نیز از نقطه‌ گلوله استفاده کنید تا کارجو بتواند به سرعت، به موارد گفته شده نگاهی بیندازد و صلاحیت خود را ارزیابی نماید.

در متن درج آگهی استخدام در سایت استخدام ابتدا «مهارت‌های مورد نیاز» برای شغل را درج کنید. اینها شامل مهارت‌ها، دستاوردهای آموزشی و تجربیاتی است که برای انجام شغل مورد نظر، کاملا ضروری است. فهرست را با «مهارت‌های ترجیحی» تمام کنید. این مهارت‌ها، ویژگی‌هایی هستند که برخورداری از آنها اجباری نیست، ولی موجب می‌شوند تا فرد، کاندیدایی ایده‌آل باشد. مهارت‌های ترجیحی می‌تواند مواردی مانند آموزش یا تجربیات اضافه، داشتن سابقه در صنعتی خاص یا آشنایی و تواناییِ کار با نرم‌افزاری خاص باشد.

مثال:

نادرست: مدرک کارشناسی در حوزه‌ای مناسب برای حوزه‌ی شغلی مربوطه، و پنج (۵) سال تجربه‌ی اجرایی مرتبط، شامل سه (۳) سال تجربه‌ی سرپرستی و نظارت؛ یا نه (۹) سال تجربه‌ی اجرایی مرتبط، شامل سه (۳) سال تجربه‌ی سرپرستی و نظارت؛ یا ترکیب معادلی از تحصیلات و/یا تجربه، که شامل دانش، مهارت‌ها و توانایی‌های برابر و قابل مقایسه‌ای با موارد بالا باشد.

درست:

 • مدرک کارشناسی مرتبط، یا ترکیب معادلی از تحصیلات و تجربه
 • ۵ سال تجربه‌ی اجرائی مرتبط
 • ۳ سال تجربه‌ی سرپرستی و نظارت
 • تواناییِ سازگاری با محیطِ در حال تغییر و رسیدگی به اولویت‌های متعدد
 • نگارش و مهارت‌های تحلیلیِ عالی
 • تجربه‌ی کار با Hubspot و گوگل آنالتیکز، امتیاز محسوب می‌شود.
 • سهیم بودن در ارزش‌ها و فرهنگ سازمانی
 • ارزش‌ها و فرهنگ سازمانی

بعد از درج آگهی استخدام در سایت استخدام و در زمان انتخاب متقاضی مناسب برای موقعیت شغلی مورد نظر، علاوه بر تحصیلات و تجربه، سازگاری فرهنگی نیز بسیار مهم است. از این بخش برای تاکید بر رسالت، چشم‌انداز و ارزش‌های شرکت استفاده کنید تا کاندیداها بتوانند در مورد اینکه شرکت شما به دنبال چه اهدافی است، دید و نگرشی کلی پیدا کنند. ویژگی‌های فرهنگ و محیط کاری شرکت خود را نیز درج کنید. با این کار تصویری کلی از کمّ و کیفِ کار کردن در شرکت خود ترسیم می‌کنید. در پایان، فهرستی از تمام صفات شخصیتیِ مشترک، در میان موفق‌ترین اعضای تیم خود را درج کنید. البته پیش تر در متن درج آگهی استخدام باید توضیحات کامل را داده باشید.

مثال:

در شرکت ABC، ما از متخصصان بازاریابی برند، برای کمک به شرکت‌ها در سراسر ایالات متحده استفاده می‌کنیم تا بتوانند برند خود را ایجاد کرده و ترویج نمایند. وقتی از ساختمان‌های اداریِ پرجنب‌و‌جوش ما در شهر سیاتل در ایالت واشنگتن دیدن می‌کنید، با تیمی پرتحرک، کارآمد و تحلیل‌گر مواجه می‌شوید که به دنبال راه‌حل‌هایی راهبردی برای مشتریان ما هستند.

اعضای تیم ما برای رشد، نوآوری و همکاری، بسیار مشتاقند. ما به طور مداوم برای بهبود و بهتر کردن خود تلاش می‌کنیم تا بتوانیم خدمات بهتری را به مشتریان‌مان ارائه دهیم. اگر شما نیز به دنبال رشد و ترقی هستید و در شرایطی پرفشار پیشرفت می‌کنید، احتمالا گزینه‌ی بسیار مناسبی برای تیم ما خواهید بود.

با شرح موثر شغل مورد نظر و مهارت‌های مورد نیاز آن، در متن درج آگهی استخدام ، شما به وضوح، انتظارات موجود برای شغل مورد نظر را به کارجویان منتقل می‌کند. در مقابل، کاندیداهای مناسب برای موقعیت شغلی آگهی شده، بیشتر درگیر و علاقه‌مند به شغل شما می‌شوند. این در نهایت موجب افزایش کیفیت پاسخ‌ها به آگهی استخدام شما در تهران و ایران شده و به همان اندازه کمک می‌کند تا به یافتن کاندیدای ایده‌آلی که به دنبالش هستید، نزدیک‌تر شوید.

متن آگهی استخدام جذاب ، نمونه متن آگهی استخدام فروشنده ، نمونه متن آگهی استخدام منشی ، بهترین متن آگهی استخدام بازاریاب ، متن آگهی استخدام کارشناس فروش ، نمونه متن استخدام ، آگهی استخدام خلاقانه ، نمونه آگهی استخدام منشی ، نمونه متن آگهی استخدام کارگر ساده ، نمونه متن آگهی استخدام منشی ، نمونه متن آگهی استخدام فروشنده ، نمونه متن آگهی استخدام در روزنامه ، نمونه متن آگهی استخدام بازاریاب ، متن درخواست استخدام ، متن آگهی استخدام کارشناس فروش ، متن آگهی استخدام مشاور املاک ، متن استخدام بازاریاب ، متن استخدام کارگر ، متن زیبا برای استخدام ، بهترین متن آگهی استخدام ، متن درخواست استخدام

ثبت نظر