نمونه متن ثبت آگهی فروش ملک – سایت درج ٱگهی املاک

نمونه متن ثبت آگهی خرید فروش اجاره ملک خانه آپارتمان ویلا باغ زمین مغازه

سایت درج ٱگهی املاک

هنگام ثبت آگهی فروش ملک ، خانه ، آپارتمان ، ویلا ، زمین و مغازه برای فروش فوری ملک ، مشروط بر اینکه سایت املاک موثری را برای درج ٱگهی ملک انتخاب کرده باشید، نکاتی وجود دارند که رعایت آنها در متن آگهی فروش ملک باعث بازخورد بیشتر شما از آگهی ملکتان شده و همچنین سبب می گردد تا از بازار پر از رقابت خرید و فروش املاک سربلند بیرون آیید. شما می توانید هر ملکی اعم از منزل ، آپارتمان ، مغازه ، واحد اداری تجاری ، ویلا ، باغ و زمین را با هر قیمت و ارزشی که دارند را آگهی کرده و سریعا به فروش رسانده یا اجاره دهید، به همین منظور برای ثبت آگهی های ملکی چند نکته را باید رعایت کنید که پس از آن به نتیجه مطلوب و مورد نظر خود برسید. سایت درج ٱگهی املاک

درج اینترنتی آگهی فروش ملک

نکات مهم ثبت آگهی ملک برای فروش یا اجاره

 • مثل همیشه تیتر آگهی ملک شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است، بهترین شاخصه های ملک خود را در تیتر آگهی بگنجانید و البته حداکثر در ۵۰ کاراکتر.
 • قیمتی که برای ملک خود در نظر دارید بهتر است کارشناسی شده باشد، و از دادن قیمت های نامتعارف خودداری گردد. مثلا اگر در سایت املاک تهران قصد ثبت آگهی ملک دارید باید آمار درستی از قیمت های خرید و فروش ملک در تهران داشته باشید.
 • تصاویر قابل قبول و تکمیلی از ملک یا منزل مورد معامله خود درج کنید. ثبت آگهی ملک
 • نقاط قوت ملک اعم از آفتابگیر بودن، داشتن پارکینگ، موقعیت تجاری خوب و … را در ابتدای آگهی درج کنید.
 • تلاش کنید تا اطلاعات کاملی از ملک خود درج کنید تا کاربران دقیقا بدانند با چه ملکی طرف هستند و مشتاق به تماس با شما شوند.
 • در صورتی که مشاور املاک هستید حتما راههای ارتباطی با دفتر خود را درج کنید.
 • بهتر است تمامی شرایط برای انجام معامله ملک از قبل آماده باشد.
 • ملک مورد نظر بهتر است در حالت تخلیه کامل باشد و اگر نیاز به اخذ مفاصا حساب دارد این کار از قبل انجام شده باشد.
آگهی فروش ملک خانه آپارتمان ویلا زمین مغازه در تهران کرج ایران ، سایت املاک تهران ، ثبت آگهی فروش ملک ، بهترین نمونه متن آگهی فروش ملک برای شما ، آگهی منزل
نمونه متن ثبت آگهی خرید فروش اجاره ملک خانه آپارتمان ویلا باغ زمین مغازه – سایت درج ٱگهی املاک

عکس های آگهی ملک

مهمترین عامل در جذب مشتری، اضافه کردن تصاویر ملک در آگهی است. فراموش نکنید که جویندگان اینترنتی ملک به دنبال ملک های عکس دار هستند به نحوی که طبق آمار، املاک دارای تصویر ۱۲ برابر بیشتر از دیگر املاک بازدید دارند.

 • عکس نمای ساختمان را به عنوان عکس اصلی ثبت نمایید.
 • در مورد املاک مسکونی، حتما عکس های پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب را با توضیحات مربوطه ارسال نمایید.
 • حتی الامکان از وسایل شخصی عکس نگیرید و سعی کنید که محل تصویر پاکیزه و مرتب باشد.
 • به هیچ عنوان عکس های تبلیغاتی و یا عکس های غیر واقعی را ارسال نکنید. این عکس ها فقط باعث سلب اعتماد مشتریان میشود.

جمع بندی نکات ثبت آگهی ملک

در آخر مهم است ملکی را آگهی دهید که قبل از آن توسط خودتان بازدید شده باشد و ملک مذکور توانسته باشد نظر شما را جلب کند، در غیر اینصورت مسلما شما نیز تمایل چندانی به انجام معامله آن نخواهید داشت. سایت درج ٱگهی املاک

راهنمای جلب مشتری در سایت املاک :

 1. مشخصات ملک را در آگهی صحیح ثبت نمایید.
 2. قیمت ملک را اعلام نمایید.
 3. آدرس ملک را کامل وارد کنید.
 4. عکس های ملک را در آگهی اضافه کنید.
 5. درباره مزایای خوب ملک بنویسید.

بهترین سایت املاک ایران

مزایای ثبت آگهی ملک در سایت املاک تهران ژنوس

سایت املاک ژنوس مرجعی کامل از آگهی های خرید و فروش ملک یا رهن و اجاره ملک در تهران و کرج می باشد؛ با استفاده از امکانات آنلاین سایت که در پایین نام می بریم، آگهی دهندگان گرامی می توانند از ثبت آگهی ملک خود بیشترین بازخورد را داشته باشند. همچنین عزیزانی که در جستجوی ملک در مناطق تهران و کرج می باشند نیز می توانند با موتور جستجوی پیشرفته سایت سریعا به خواسته خود دست پیدا کنند.

امکان جستجوی ملک ساده و سریع

یکی از برتری های مهم سایت در جستجوی ملک ، موتور جستجوی سایت و کلید واژه ها می باشند. شما میتوانید با استفاده از موتور جستجوی حساس سایت یا استفاده از کلید واژه های انواع ملک از جمله آپارتمان ، خانه ، زمین ، باغ و ویلا یا مغازه سریعا به ملک مورد نظر خود دست پیدا کنید.

تعویض رایگان ملک

آگهی دهندگان گرامی املاک می توانند به محض فروش یا اجاره یک ملک خود، سریعا ملک دیگری را به رایگان به جای قبلی برای فروش یا اجاره ثبت کنند.

امکانی منحصربفرد در سایت املاک ژنوس

کلیه آگهی های ثبت شده ملک ، بصورت اختصاصی و با بهترین کلمات کلیدی در گوگل نیز ثبت می شوند که این به نوبه خود درصد بازدید آگهی ها را چند برابر کرده است.

امکان درج ویدئو هنگام ثبت آگهی ملک

آگهی دهندگان گرامی می توانند به منظور ارائه تصویری شفاف تر از ملک فروشی یا اجاره ای خود یک ویدئو با فرمت mp4 هنگام ثبت آگهی از ملک خود آپلود کنند. سایت درج ٱگهی املاک

ٱگهی فروش ملک رایگان ، درج ٱگهی رایگان ملک ، ٱگهی رایگان ملک و مسکن ، سایت درج ٱگهی املاک ، ثبت ملک برای فروش ، ثبت آگهی ملک ، فروش فوری ملک