ارزانترین روش طراحی و ساخت ویلا با هزینه ارزان

ارزانترین روش ها و نمونه های طراحی و ساخت ویلا با هزینه ارزان

در این مطلب با ارزانترین روش ها و برخی نمونه های طراحی و ساخت ویلا با هزینه ارزان و ظاهر شیک و میلیاردی در شمال و سراسر کشور با شما هستیم. طراحی و ساخت ویلا ی رویایی شما یک کار پرهزینه و گران نیست. ارزانترین ویلایی که می توان ساخت چگونه است؟ برخی از طرح های ما برای ساخت ویلا با هزینه ارزان ، سرشار از طراحی هوشمندانه و ظرافتی بی مانند است. باور کنید یا نه طراحی و ساخت ویلا که هم قابل توجه باشد و هم مستحکم ، امکان پذیر است و با هزینه ای ارزان قابل ساخت می باشد. استفاده از متراژ کمتر ، طراحی های ساده تر و یا نقشه های سبک باز به همراه انتخاب هوشمندانه مصالح ساختمانی و استفاده موثر از فضا ، همه راه هایی ساده برای امکان پذیر بودن طراحی و ساخت ویلا با قیمت ارزان و ظاهری شیک هستند. شاید هرگز ندانید که با این روش ها حتی ممکن است هزینه شما زیاد هم بیاید!


انتخاب ارزانترین روش طراحی و ساخت ویلا می تواند ترسناک و غیر واقعی باشد اما نترسید! ما ارزانترین روش طراحی و ساخت ویلا ( ارزان نه! ارزان ترین ) را در این مطلب برای شما آورده ایم که امکانات لوکس یک ویلا را هم دارا می باشد.

این روش های طراحی و ساخت ویلا ، ارزان است و با هزینه ساخت ویلای شما هماهنگ است و شما از عهده آن بر خواهید آمد.


نمونه ارزانترین روش طراحی و ساخت ویلا ارزان شماره ۱

این روش طراحی و ساخت ویلا دارای یک نمای بیرونی ساده اما به یاد ماندنی می باشد. در این طراحی اتاق ناهارخوری ، آشپزخانه و اتاق نشیمن هر کدام به دیگری راه دارند. این طراحی به صاحبخانه اجاره می دهد تا انعطاف بیشتری در چیدمان دکوراسیون داخلی ویلا و استفاده حداکثری از فضا داشته باشد که این امر باعث می شود تا ویلا از آنچه که واقعا هست بزرگ تر به نظر برسد. هزینه ساخت ویلا در این طراحی مناسب است.


نمونه ارزانترین روش طراحی و ساخت ویلا ارزان شماره ۲

این طراحی فوق العاده، طراحی بدون هرگونه پیچیدگی و پر از سبک های مختلف معماری را ارئه می دهد. طراحی و ساخت ویلایی کوچک و با دسترسی آسان به طبقه همکف که باعث می شود ساخت این ویلا با هزینه ای ارزان باشد و هم مدرن و شیک و با ساخت این ویلا یک بازی برد برد را تجربه می کنید. هنگام ورود به داخل ویلا و خروج از آن برای تفریح و سرگرمی، محوطه اطراف این ویلا به صاحبخانه فضای بیشتر برای استفاده خواهد داد.


نمونه طراحی و ساخت ویلا ارزان شماره ۳

در این طراحی و ساخت ویلا ، اتاق های زیادی مشرف به ایوان ایجاد شده اند که می تواند انتخاب خوبی برای استراحت عصرگاهی باشد. در فضای خارجی ویلا یک بالکن بزرگ در جلو ، یک تراس در پشت ویلا و یک حیاط زیبا که فضای بیشتری برای نشیمن می دهند نیز وجود دارند. وقت گذرانی و استراحت برای خانواده و دوستان در فضای سبز این حیاط بسیار لذت بخش است.

درب اتاق نشیمن به سادگی به آشپزخانه و اتاق ناهارخوری باز می شود که باعث می شود تا صاحبخانه به راحتی با جمع دوستان و فامیل اوقات خوبی را بگذرانند. در طبقه اول ویلا دو اتق خواب وجود دارد و این طبقه به گونه ای طراحی شده است که حداکثر امنیت و حفظ حریم خصوصی را دارا می باشد.


نمونه طراحی و ساخت ویلا ارزان شماره ۴

ارزانترین روش طراحی و ساخت ویلا با هزینه پایین ، الزاما داشتن یک ویلای کوچک نیست! این طراحی برای خانواده های پرجمعیت تر یا خانواده های رو به رشد که به دنبال فضای بیشتری هستند و نمی خواهند هزینه زیادی صرف ساخت ویلا کنند ، مناسب و کامل می باشد. طراحی منحصربفرد این ویلا در فضا و البته در هزینه صرفه جویی خواهد کرد. طراحی عالی و ساده این ویلا با سبک طراح بندی باز و با هزینه ای ارزان ، احساس فریبنده ای به آن داده است.

درب های شیشه ای کشویی این ویلا به اتاق ناهارخوری و نشیمن خارجی راه دارند و فضای نشیمن بیشتری را به سادگی در اختیار صاحبخانه قرار می دهد. امکان جایگزین کردن اتاق مهمان در طبقه اول با موارد نامحدودی مثل : اتاق خواب اصلی ، دفتر کار خانگی ، اتاق بازی و …. وجود دارد.


نمونه طراحی و ساخت ویلا ارزان شماره ۵

آیا به دنبال طراحی و ساخت ویلا با متراژ بالاتر هستید و می خواهید هزینه ساخت ویلا هم ارزان باشد؟ بسیار خوب امروز روز شانس شماست! طراحی و ساخت این ویلای ۱۸۵ متری که در تصویر هم می توانید ببینید آمیخته با بهترین معیارهای طراحی است. این ویلا دارای یک طراحی خانوادگی و دوست داشتنی پر از استایل های شیک می باشد.

یکی از موارد مورد علاقه ما در این طراحی و ساخت ویلا ، سقف ۳٫۵ متری اتاق نشیمن است که برای لاکچری بیشتر قرار داده شده است. ۴ تاق خواب بعلاوه یک فضای اصلی در انتهای ویلا ( برای حفظ حریم خصوصی بیشتر ) ، یک اتاق مطالعه و یک آشپزخانه بزرگ و یک اویان پشتی سرپوشیده بر فراز همه اینها، حسن ختام این ویلای عالی و جذاب است.


نمونه طراحی و ساخت ویلا ارزان شماره ۶

این طراحی ویلا بصورت کلبه روستایی می باشد اما جذابیت را به روشی مدرن بیان می کند. سردرب و ستون های ورودی این ویلا به همراه یک پنجره بزرگ در بالا یک فضای ورودی دلپذیر را بوجود آورده اند. این طراحی جمع و جور و عالی برای ساخت ویلا با هزینه ارزان بسیار مناسب است.

اپن ال مانند آشپزخانه این ویلا فضایی اضافه برای غذاخوری ارائه می دهد. پنجره های تعبیه شده در سقف و همچنین پنجره دیوار در این ویلا احساس فضایی بزرگ تر و دلبازتر از چیزی که واقعا هست به صاحبخانه منتقل می کنند و این ویلا را به مکانی لذت بخش برای نشست و برخاست با دوستان و آشنایان تبدیل می کند. در بالای پله ها و طبقه بالا علاوه بر ۲ اتاق خواب یک اتاق اضافی به همراه یک بالکن عالی وجود دارد.

بالکن پشتی در این نمونه طراحی و ساخت ویلا در تمام طول سال قابل استفاده بوده ( در زمستان یک بخاری در آن داشته باشید ) که می توانید در آن از تماشای ویوی مقابل لذت ببرید.


نمونه طراحی و ساخت ویلا ارزان شماره ۷

طراحی و ساخت ویلا بسیار زیبا و شیک و با سبک باز و مناسب برای زندگی امروز می باشد. در اتاق نشیمن یه قفسه کتاب وجود دارد و وقتی از پله ها به طبقه دوم بروید با یک بالکن خارجی مواجه می شوید. اتاق خواب اصلی در طبقه همکف بوده و دارای یک کمد دیواری بزرگ است.


نمونه طراحی و ساخت ویلا ارزان شماره ۸

این طراحی روستایی و کوچک برای ساخت ویلا بسیار هزینه مقرون به صرفه ای دارد و هم می تواند برای اقامت دائمی مورد استفاده قرار گیرد و هم برای تعطیلات و اقامت موقتی. نکات برجسته این طراحی : یک اتاق نشیمن باز با دسترسی به یک بالن سرپوشیده جلویی ویلا ، یک آشپزخانه بزرگ که به اندازه کافی انعطاف دارد که یک میز ناهارخوری در آن قرار گیرد ، یک اتاق نشیمن با یک دیوار جمع شونده ، یک دفتر کار خانگی و در صورتی که بخواهید یک اتاق خواب میهمان می باشد.

برای حفظ حریم خصوصی بیشتر، هر ۲ اتاق خواب این ویلا در قسمت انتهایی این ویلا قرار دارند. در طراحی و ساخت این ویلا می توان در انتهای ویلا یک ایوان پشتی نیز تعبیه کرد.


منبع : eplans


 

ثبت نظر