ارسال پیامک تبلیغاتی با هزینه ارزان در مارلیک سرآسیاب ملارد فردیس کرج و تهران

ارزان ترین هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی و تبلیغات اس ام اسی

سایت تبلیغاتی ژنوس : ارسال پیامک تبلیغاتی با هزینه ارزان در مارلیک سرآسیاب ملارد فردیس کرج و تهران : باعث افتخار ماست که تا به حال به صدها کسب و کار در تهران و سایر شهرهای ایران در جهت ارسال پیامک تبلیغاتی خدمت رسانی نموده ایم. سامانه ارسال و دریافت پیامک تبلیغاتی ژنوس به عنوان یکی از بهترین پنل های پرسرعت پیامکی بر آن است که با ارسال سریع تر ، ارزان تر و هدفمند تر اس ام اس تبلیغاتی مشاغل ، این امکان را برای تمامی کسب و کار های جامعه فراهم نماید که اقدام به ارسال اس ام اس انبوه نموده و تاثیر مثبت آن را در افزایش فروش کسب و کار خود مشاهده کنند . در سایت تبلیغات پیامکی ژنوس شما می توانید متن تبلیغاتی خود را در کمترین زمان و البته پایین ترین نرخ قیمت پیامک برای میلیون ها شماره تلفن همراه در مناطق مختلف و شهر های گوناگون و با فیلتر بندی های مختلف اعم از جنسیت و سن ارسال نمایید . علاوه بر آن امکان ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه به شماره های بلک لیست مخابراتی نیز وجود دارد ، از آخرین امکانات اضافه شده به پنل ، امکان ارسال پیامک تبلیغاتی صوتی می باشد . سرعت ارسال در این سایت بالاتر از سایر سامانه ها می باشد و این مورد فقط به خاطر ساختار برنامه نویسی آن می باشد.مزایای تبلیغات پیامکی برای کسب و کار شما

تبلیغات پیامکی فراگیر است

ارسال پیامک تبلیغاتی با هزینه ارزان در مارلیک سرآسیاب ملارد فردیس کرج و تهران : شما در پنل اس ام اس تبلیغاتی ژنوس به بانک شماره موبایل تمام نقاط ایران دسترسی دارید که شامل میلیون ها شماره همراه اول و ایرانسل فعال می باشد و در هر لحظه و به تناسب نیاز شغلی می توانید به آنها ارسال پیامک تبلیغاتی داشته باشید.


تبلیغات پیامکی شما حتما دیده می شود

گوشی های موبایل عضو جدا نشدنی از مردم امروز جامعه شده بطوری که مدام در حال نگاه کردن و چک کردن موبایل های خود هستند بنابراین شما اطمینان دارید که اس ام اسی که ارسال کرده اید حتما کاربر آن را می بیند و چون تلفن همراهش در دستش است به سرعت نیز با شما تماس می گیرد. ارسال پیامک تبلیغاتی در مقایسه با دیگر روش های تبلیغات بشتر دیده می شود.

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی ، هزینه اس ام اس تبلیغاتی ، هزینه تبلیغات اس ام اسی ، هزینه تبلیغات پیامکی ، تبلیغات پیامکی ارزان ، تبلیغات پیامکی همراه اول ، تبلیغات پیامکی در تهران ، تبلیغات پیامکی در کرج ، نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی


در لحظه تبلیغات پیامکی ارسال کنید

ارسال پیامک تبلیغاتی با هزینه ارزان در مارلیک سرآسیاب ملارد فردیس کرج و تهران : ممکن هست برای فروش نوعی از محصولات خود نیاز داشته باشید تا در ساعت خاصی از شبانه روز اطلاعات آن را به دست مشتریانتان برسانید؛ پس نگران نباشید با ارسال پیامک تبلیغاتی در هر زمانی و بلافاصله می توانید این کار را انجام دهید.


مردم به پیامک واکنش خوبی نشان می دهند

پیامک های تبلیغاتی معمولا در متنی کوتاه و مفید برای کاربران ارسال می شوند که با یک نگاه قابل خواندن هستند؛ پس کاربر در کمترین زمان پیام شما را دیده و بدون تلف شدن وقت آن را می خواند و نسبت به آن واکنشی مثبت خواهد داشت.


تبلیغات پیامکی ماندگار است

شخص گیرنده پیامک تبلیغاتی به راحتی می تواند اس ام اس شما را در قسمت مسیج گوشی خود نگه داشته تا در زمان نیاز با شما تماس بگیرد. ارسال پیامک تبلیغاتی ماندگار می باشد.

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی ، هزینه اس ام اس تبلیغاتی ، هزینه تبلیغات اس ام اسی ، هزینه تبلیغات پیامکی ، تبلیغات پیامکی ارزان ، تبلیغات پیامکی همراه اول ، تبلیغات پیامکی در تهران ، تبلیغات پیامکی در کرج ، نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی

 • ارائه ۴ خط ارسال و دریافت پیامک رایگان
 • دارای ۴۰ ماژول تبلیغاتی ارسال و دریافت پیامک در پنل ها
 • دارای کامل ترین بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف در کشور
 • ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره هایی که اس ام اس تبلیغاتی خود را بسته اند ( بلک لیست مخابراتی )
 • بازگشت هزینه پیامک های ارسال نشده به پنل
 • فیلتر پیشرفته منطقه ای و جنسیت و سن برای ارسال اس ام اس
 • دارا بودن بخش پشتیبانی با کادری مجرب و آموزش دیده
 • در صورت ارسال تبلیغات پیامکی نیازی نیست که تا پایان ارسال آنلاین باشید و قطعی اینترنت شما تاثیری در ارسال اس ام اس های شما ندارد و ارسال ها توسط سرور قدرتمند ژنوس پیامک انجام می گردد.

ماژول های ارسال و دریافت سامانه تبلیغات پیامکی

 1. ارسال پیامک تکی تبلیغاتی
 2. ارسال پیامک گروهی تبلیغاتی
 3. گزارش پیامک های ارسالی و دریافتی
 4. ارسال سریع
 5. درج متون سریع
 6. ارسال متناظر پیامک
 7. ارسال پیامک فلش
 8. ارسال هوشمند پیامک
 9. ارسال زماندار پیامک
 10. ارسال کشوری پیامک
 11. ارسال بر مبنای جنسیت و سن
 12. ارسال از دکل مخابراتی (BTS)
 13. ارسال از کدپستی ایرانسل
 14. ارسال به شماره های ایرانسل به تفکیک استان و پیش شماره
 15. بانک شماره های محله ای و استان های کشور
 16. بانک شماره های مشاغل ، اصناف و دارندگان صنایع
 17. بانک کدپستی استان های کشور
 18. ارسال هدفمند پیامک تبلیغاتی مشاغل
 19. ارسال وپ (ارسال فیلم و عکس از طریق وب)
 20. ارسال کارت ویزیت الکترونیکی
 21. دفترچه تلفن پیشرفته
 22. افزودن به دفترچه تلفن از موبایل
 23. ارسال از موبایل
 24. نظرسنجی و مسابقه
 25. ارسال پیامک تبلیغاتی مناسبت
 26. کدخوان
 27. منشی پیامک
 28. انتقال پیامک
 29. ایمیل پیامک
 30. فیلتر پیامک
 31. وب سرویس API
 32. انتقال ترافیک
 33. تنظیمات سامانه
 34. بازگشت اعتبار پیامک های ناموفق
 35. خرید آنلاین خط اختصاصی دلخواه
 36. پشتیبانی تلفنی، آنلاین و تیکت ها
 37. تراکنش های مالی
 38. راهنمای سامانه
 39. انتقال ترافیک دریافت به URL
 40. گنجینه پیامک

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی ، هزینه اس ام اس تبلیغاتی ، هزینه تبلیغات اس ام اسی ، هزینه تبلیغات پیامکی ، تبلیغات پیامکی ارزان ، تبلیغات پیامکی همراه اول ، تبلیغات پیامکی در تهران ، تبلیغات پیامکی در کرج ، نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی