انواع سایت تبلیغاتی و امکانات آنها

به منظور تبلیغات در سایت تبلیغاتی ژنوس می توانید از منوی سایت و صفحه درج آگهی اقدام به ثبت تبلیغات خود در کمترین زمان کنید. در ادامه با مطلب انواع سایت تبلیغاتی و امکانات آنها همراه باشید : سایت های تبلیغاتی با توجه به افزایش استفاده عموم مردم از اینترنت به عنوان وسیله‌ای ارتباطی در سال ‌های اخیر رونق چشم گیری یافته است. سایت تبلیغاتی به نوع خاصی از سایت گفته می شود که در طی آن سایتی به منظور درج آگهی طراحی می شود. سایت تبلیغاتی در واقع یکی از موفق ترین انواع سایت در چند سال اخیر بوده است. اگر به سایت های فعال در سطح اینترنت توجه کنید سایت های تبلیغات زیادی به وفور به چشم شما می خورد. کسب درآمد از طریق تبلیغات برای مشاغل و خدمات عملکرد و هدف اصلی این سایت ها است. در واقع کسب و کارهای متفاوت به واسطه این سایت ها می توانند خدمات خود را به افراد بسیاری معرفی کنند.

اهداف یک سایت تبلیغاتی

امروزه سایت تبلیغاتی به وفور به چشم می خورد و تعداد سایت های تبلیغاتی رو به افزایش است به همین جهت خلاقیت و نوآوری روز افزونی را در طراحی سایت های تبلیغاتی می توانیم ببینیم. اساسی ترین کاربرد سایت تبلیغاتی درج و انتشار آگهی است. سایت های تبلیغاتی در واقع بستری مناسب به جهت معرفی و ارائه خدمات، فروش محصول، درخواست محصول و غیره در ازای هزینه یا به صورت رایگان انجام می دهند.

انواع سایت تبلیغاتی و امکانات آنها

خدمات سایت های تبلیغاتی

به صورت کلی با توجه به گسترش اینترنت سایت های فعال در عرصه تبلیغات بستری مناسب برای عموم مردم به جهت برقرار ارتباط تجاری و کاری فراهم کرده است. در سایت های تبلیغاتی به صورت کلی دو نوع خدمات ارائه می شود. نوع اول خدمات درج آگهی رایگان است که به واسطه این آگهی اعتبار سایت تبلیغاتی افزایش یافته و نوع دوم آگهی های غیر رایگان است. در این نوع تبلیغات در حقیقت در ازای ارائه تبلیغی موثرتر و با امکانات بیشتر مبلغ مشخصی هزینه دریافت می شود.

درج آگهی در پربازدید در سایت ژنوس

دسته بندی های سایت تبلیغاتی

سایت تبلیغاتی به وب سایت ‌های گفته می‌شود که محتوای آن‌ها تنها تبلیغات برای کسب و کارهای گوناگون بوده و در دسته‌بندی‌‌های گوناگون اقدام به تبلیغات در حوزه ‌های متفاوت می‌نمایند.

سایت تبلیغاتی عمومی

در این نوع از سایت بها دون محدودیت هر نوع تبلیغاتی در سایت درج می‌گردد. مخاطب این وب سایت ‌ها عموم مردم بوده و حتی در سایت های تبلیغاتی پربازدید عمومی نیز تنها بخشی از مخاطبین نیاز به خدمات شما خواهند داشت؛ در نتیجه تبلیغ در این سایت‌ ها معمولا ارزان‌ تر از تبلیغات در سایت تخصصی هستند.

سایت تبلیغاتی تخصصی

سایت‌ های تبلیغاتی تخصصی در ارتباط با موضوعی خاص تبلیغات انجام می‌دهند. مخاطب این وب سایت‌ ها کمتر از سایت عمومی بوده اما تمامی افرادی که به این وب سایت سر می‌زنند، نیازمند خدمات تبلیغ‌ شده می‌‌باشند.

برای مثال در صورتی که تبلیغات خود را روی بیلبوردهای درون شهر نصب نمایید، عموم مردم آن را مشاهده خواهند نمود و توجه بخشی از آنان به خدمات ارائه شده جلب خواهد شد! این شیوه از تبلیغات بسیار مشابه سایت ‌های تبلیغاتی عمومی عمل می‌نماید.

در مقابل زمانی که در یک داروخانه اقدام به تبلیغ محصولات آرایشی و بهداشتی نمایید، با توجه به اینکه مخاطبین تبلیغات شما قشر خاصی هستند که در داروخانه حضور پیدا می‌کنند، پس بازخورد بیشتر و بهتری دریافت خواهید نمود.

شناخت یک سایت تبلیغاتی معتبر ، سایت های تبلیغاتی برتر ، انواع سایت تبلیغاتی و امکانات آنها ، خدمات سایت های تبلیغات ، سایت تبلیغاتی عمومی و تخصصی
انواع سایت تبلیغاتی و امکانات آنها

ویژگی ‌های سایت های تبلیغاتی معتبر

 • در نظر گرفتن بخشی برای تبلیغات رایگان در سایت
 • امکان ایجاد دسته بندی‌ های گوناگون برای پرداختن به تبلیغات متنوع
 • وجود بخش‌هایی برای تبلیغات هزینه‌ دار و طراحی شده به لحاظ گرافیکی
 • امکان ایجاد بنر تبلیغاتی در سایت های تبلیغاتی پربازدید
 • مشاهده و بررسی محتوای تبلیغات درج شده پیش از نمایش در سایت
 • امکان ایجاد پکیج‌ های گوناگون برای تبلیغات ( پکیج تبلیغات در بنر، پکیج بخش نیازمندی‌ها و …. )
 • امکان انتخاب آگهی‌ های منتخب و نمایش آنان در اولین صفحه از سایت تبلیغاتی
 • اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی جهت پرداخت هزینه تبلیغات در بخش‌ های گوناگون
 • نمایش قوانین و مقررات ثبت آگهی به کاربران
 • نمایش تعرفه تبلیغات در بخش‌ های گوناگون
 • امکان استفاده از کلمات کلیدی در متن آگهی جهت بهینه سازی موتورهای جستجو و نمایش آگهی در نخستین صفحات گوگل

[st-tag-cloud]

ثبت نظر