تبلیغات اینترنتی یا آنلاین کسب و کار و مزایای آن

Online Business Advertising

دنیای درج آگهی آنلاین یا تبلیغات اینترنتی کسب و کار ( Online Business Advertising ) روز به روز در حال تغییر و بروزرسانی است ؛ تغییر الگوریتم های موتورهای جستجو ، تغییر روند بازار کسب و کارها ، تغییر علایق مصرف کننده ها و مشتریان و معرفی فن آوری های تبلیغاتی جدید و بهتر و غیره همه و همه جزیی از این تغییرات می باشند. دنیای درج آگهی اینترنتی همیشه همین طور بوده و هست. همیشه چیز جدیدی در سیر تبلیغات آنلاین مشاغل در راه است! در این مسیر فاکتورهایی وجود دارد که ادامه راه را برای کسب و کار ها با همان روش قدیمی غیر ممکن می کنند. برای اینکه همیشه بتوانیم در دنیای رقابت تبلیغات اینترنتی کسب و کار حضور داشته و بهترین استراتژی ها را برای درج آگهی آنلاین بچینیم، باید بصورت مداوم در حال آموزش بوده و  در تحقق آزمایشات و تجربیاتی که در مسیر بازار فعلی کسب و کارمان بدست آورده ایم بکوشیم. اگر این کار را انجام دهید بهترین کمپین های تبلیغاتی را برای تجارت تان خواهید داشت که به فروش بیشتر خواهد انجامید. نیازمندی های ژنوس


جهت مشاوره و درج آگهی از طریق تلفن زیر با ما تماس بگیرید.


برای تماس با ما اینجا را لمس کنید : ۰۹۱۲۵۶۳۹۸۴۲


صفحه اینستاگرام ما

مزایای ثبت تبلیغات اینترنتی برای کسب و کار

مزایای درج آگهی اینترنتی برای کسب و کار : برای اطمینان از ارتباط با مخاطب هدف ( مشتری ) و موفقیت استراتژی تبلیغاتی ، باید حتما در تبلیغات اینترنتی کسب و کار سرمایه گذاری کنید. مزایای اینترنت از این بابت که از هر مدلی از تبلیغات مشاغل پشتیبانی می کند ( با استناد به این حقیقت که هر روز تعداد افراد بیشتری از اینترنت استفاده می کنند. ) باعث شده تا تمام کسب و کارها بخواهند نشانه ای از خود در دنیای تبلیغات آنلاین بر جا بگذارند. حالا نظر شما در مورد مزایای درج آگهی اینترنتی کسب و کار چیست ؟ نیازمندی های ژنوس

تاثیر گذاری قوی تبلیغات اینترنتی کسب و کار

با توجه به گوناگونی رسانه های اینترنتی موجود و استفاده بسیار زیاد مردم از آنها، پتانسیل بالایی در جهت گرفتن تاثیر و بازدهی قوی از درج آگهی اینترنتی کسب و کار وجود دارد.

پیشرفت در تبلیغات اینترنتی قابل اندازه گیری است

به لطف ابزارهای شگفت انگیزی که در اینترنت وجود دارد، بهینه بودن تبلیغات اینترنتی کسب و کار به راحتی قابل اندازه گیری می باشد. در حالی که در تبلیغات سنتی و قدیمی این اندازه گیری تقریبی بوده و بر اساس اطلاعات محدودی از مخاطب هدف انجام می شود. از سوی دیگر معیارهای اندازه گیری تبلیغات آنلاین بسیار دقیق هستند. نیازمندی های ژنوس

صرفه جویی در زمان با تبلیغات آنلاین

هر دو مدل درج آگهی ، یعنی تبلیغات اینترنتی و تبلیغات سنتی ، نیازمند زمان برای طرح ریزی استراتژی برای اجرایی کردن تبلیغات می باشند. ثبت تبلیغات اینترنتی بسیار سریع تر است. شما ظرف مدت زمان چند دقیقه می توانید کسب و کارتان را در چندین سایت تبلیغاتی در اینترنت درج آگهی کرده و آن را لحظاتی بعد منتشر کنید.

تبلیغات اینترنتی کسب و کار انعطاف پذیر است

تبلیغات اینترنتی کسب و کار به دلایلی مختلف بطور خارق العاده ای منعطف است؛ شما در درج آگهی اینترنتی می توانید از هرگونه ترکیبی از متن ، تصاویر و ویدئو برای رسیدن به مشتری هدف خود استفاده کنید. اگر تبلیغ در یک سایت تبلیغاتی خوب و در زمان درست منتشر شود احتمال موفقیت آن بسیار بالا خواهد بود. علاوه بر این گزینه های تبلیغات محلی نامحدود هستند و به همین دلیل مورد استقبال بسیاری از کسب و کار ها قرار گرفته است. تا زمانی که شما یک کامپیوتر و دسترسی به اینترنت داشته باشید، از هر جای دنیا می توانید برای کسب و کارتان تبلیغات اینترنتی انجام دهید.

هزینه تبلیغات اینترنتی بسیار ارزان است

اگر هزینه ای که برای تبلیغات سنتی اختصاص می دهید را با تبلیغات اینترنتی مقایسه کنید، درج آگهی اینترنتی کسب و کار بسیار ارزان قیمت تر و پربازده تر است.

در تبلیغات اینترنتی میزات تعاملات با بازار هدف بیشتر است

اینترنت در تبلیغات آنلاین شرایطی را فراهم می کند که صاحبان کسب و کارها تعامل و ارتباط بیشتری با بازار هدف ( مشتری ) دارند. بر خلاف سایر معانی تعامل، در درج آگهی اینترنتی ، صاحب کسب و کار فقط مطالبی که مدنظرش است را برای بازار هدف به اشتراک نمی گذارد ، بلکه تبدیل به شنونده ای می شود که نیازهای مشتریانش را به راحتی می شنود. این خیابان دو طرفه به شرکت ها کمک می کند تا ارتباط روان تری داشته و در مورد علائق مشتریان خود اطلاعات بیشتری کسب کنند. حتی اگر این امر نیازمند صرف توجه و زمان از سمت شرکت ها باشد، دستیابی به نتایج مطلوب درج آگهی اینترنتی در انتها ارزش خواهد داشت. نیازمندی های ژنوس

سرعت تبلیغات اینترنتی بالا است

سرعت درج آگهی به صورت اینترنتی و همچنین دسترسی به بازار هدف و مشتریان و در نتیجه فروش محصولات و خدمات بسیار بالاتر از تبلیغات سنتی است؛ همین امر باعث می شود تا تبلیغات آنلاین به عنوان نیرویی قوی برای رونق کسب و کار در نظر گرفته شود. اگرچه شما باید همیشه روند پیشرفت را زیر نظر بگیرید، اما با یک استراتژی خوب در تبلیغات اینترنتی می توانید نتایج عالی آن را با سرعت در کسب و کار و فروشتان مشاهده کنید.

دسترسی دقیق به مخاطب هدف کسب و کار

توانایی اینترنت در تبلیغات آنلاین در جهت دستیابی به مخاطب هدف براساس تقسیم بندی های مختلف، تاثیری عالی در موفقیت تبلیغات دارد؛ در درج آگهی اینترنتی شرکت ها می توانند با تقسیم بندی هایی مانند سن ، جنسیت یا علائق به مشتریان مد نظر خود دسترسی پیدا کنند. برای پیدا کردن مشتری مورد نظرتان ( مشتری درست ، متناسب با نوع محصول شما )، می توانید با درج آگهی اینترنتی در یک سایت تبلیغاتی و تمرکز بر روی خصوصیاتی خاص که می خواهید مشتری شما داشته باشد شروع کنید. نیازمندی های ژنوس

آمار و ارقام تبلیغات اینترنتی کسب و کار

با اینکه بسیاری از شرکت ها حضور خود را در تبلیغات اینترنتی قطعی کرده و تبلیغات خود را به صورت آنلاین انجام می دهند، اما هنوز هم تعدادی از کسب و کارها علاقه به همان شیوه های سنتی تبلیغات دارند و تمایل به سرمایه گذاری در تبلیغات آنلاین ندارند. اگر شما هم جزو اینگونه افراد هستید، فکر می کنیم بعد از آشنایی با مزایای تبلیغات اینترنتی ، آمار و ارقام زیر بتواند شما را مجاب کند تا به درج آگهی اینترنتی برای کسب و کارتان بپردازید. نیازمندی های ژنوس

 1. ۸۴% از تبلیغ کنندگان در سایت تبلیغاتی عنوان کرده اند که بازخورد خوبی از تبلیغات اینترنتی در سایت داشته و مخاطبانشان تجربه کاربری خوبی دریافت کرده اند.
 2. ۶۱% از مصرف کنندگان از بازگشت به سایتی که تجربه کاربری خوبی از آن نداشته اند خودداری می کنند. ۴۰% مصرف کنندگان تایید می کنند که به سایت های رقیب می روند.
 3. دنیای آنلاین تماما توسط تلفن های همراه تسخیر شده و تقریبا تمام مصرف داده های اینترنت در پلتفرم موبایل است. یک سایت تبلیغاتی با حالت ریسپانسیو در موبایل، می تواند تاثیر خوبی در کسب و کار شما بگذارد.
 4. طبق آمارها ، افراد معمولا ۲ ساعت از زمانشان در روز را داخل سایت ها و شبکه های اجتماعی می گذرانند.
 5. بطور متوسط ، شرکت ها در یک بازه زمانی ۷۲ ساعته ، از هر ۸ پیامی که در شبکه های اجتماعی دریافت می کنند به ۱ پیام پاسخ می دهند.
 6. کسب و کار هایی که از درج آگهی اینترنتی در سایت و شبکه های اجتماعی استفاده کرده اند، نرخ تبدیل بالاتری تا ۱۲۹% دریافت کرده اند.
 7. کسب و کار هایی که به نظرات مخاطبان در سایت تبلیغاتی و شبکه های اجتماعی پاسخ می دهند، تا ۶۹% احتمال خرید مشتری را افزایش می دهند.
 8. تا سال ۲۰۱۹ ویدئوها ، ۸۰% از ترافیک مصرفی اینترنت را به خود اختصاص داده اند؛ پس در یک سایت تبلیغاتی با امکان درج ویدئو، تبلیغات کنید.
 9. تقریبا ۳۳% دنبال کنندگان اخبار، خبرها را در اینترنت می خوانند.
 10. بازخورد درج آگهی اینترنتی برای کسب و کار ها تقریبا دو برابر تبلیغات سنتی بوده است. نسبت ۳۳% به ۱۶%
 11. بازاریابی احتمال خرید مشتری را تا ۷۰% بالاتر می برد.
 12. هم اکنون ۳۰٪ مشاغل کوچک از ابزارهای تحلیل وب استفاده می کنند.
 13. مدیران شرکت ها تخمین می زنند که سرمایه گذاری و تمرکز بر تبلیغات اینترنتی و فروش آنلاین در سال آینده ۱۴٫۷% افزایش خواهد یافت.
 14. ۴ منبع در بازاریابی آنلاین که بیشترین افزایش بودجه را دارند عبارتند از: بازاریابی از طریق ایمیل ( ۶۱٪ مشاغل ) ، رسانه های اجتماعی ( ۴۹٪ مشاغل ) ، بازاریابی موبایل ( ۴۰٪ مشاغل ) و سئو ( ۳۸٪ مشاغل ).
 15. به ازای هر مقدار مبلغی که در تبلیغات اینترنتی کسب و کار ها هزینه شده است تا ۴۰ برابر متوسط بازده تجاری گزارش شده است. نیازمندی های ژنوس

و این همه دلیل برای اینکه شما باید همین امروز تمرکز خود را روی درج آگهی اینترنتی بگذارید. این چند مورد فقط باریکه ای از اتفاقاتی است که اکنون در دنیای تبلیغات آنلاین می گذرد. دیگر زمان آن رسیده است که شما هم به مانند هزاران کسب و کار دیگر به درج آگهی اینترنتی برای فروش بیشتر بپردازید.

نیازمندی های ژنوس

شکل و شمایل آینده تبلیغات اینترنتی کسب و کار چیست

تمام آنچه از تبلیغات اینترنتی کسب و کار و مزایای ثبت تبلیغات اینترنتی گفتیم درباره ۲ چیز است : آنچه که اتفاق افتاده و آنچه در حال وقوع است. اما همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، دنیای تبلیغات آنلاین همیشه در حال تغییر است. این باعث می شود که از خود بپرسیم : تبلیغات در این عرصه به کجا خواهد رفت ؟ آینده تبلیغات آنلاین برای شرکت شما به چه شکل خواهد بود. تمایلات مختلفی وجود دارد که پاسخ این سوالات را روشن خواهد کرد و شما شگفت زده می شوید وقتی بفهمید که تبلیغات اینترنتی کسب و کار در چند سال آینده تا چه حد دستخوش تغییرات خواهد شد.

آژانس های تبلیغاتی در زمینه تحلیل داده ها تخصص خواهند یافت

تخمین زده شده که ۱۰% از هزینه های سرمایه گذاری شده برای درج آگهی در سراسر جهان ، صرف تبلیغاتی شده که هیچکس آنها را ندیده است. به همین خاطر پیش بینی می گردد که در آینده، آژانس های تبلیغاتی در زمینه کنترل داده ها تخصص پیدا کنند تا جلوی هدر رفتن هزینه های تبلیغاتی که صرف بازدید های تقلبی می شود را بگیرند. نیازمندی های ژنوس

سئوی اپلیکیشن ها

این تکنیک کمک خواهد کرد تا دو مفهوم اساسی و متفاوت در کنار یکدیگر قرار بگیرند تا افراد بیشتری به سمت اپلیکیشن ها جذب شوند. در یک سمت ASO است که مجموعه اعمالی است که باعث می شود تا یک اپلیکشن در بالای فروشگاه های اپلیکیشن مانند Google Play و یا App Store قرار بگیرد؛ و در سمت دیگر SEO است که باعث صعود یک اپلیکیشن به رتبه های بالای موتورهای جستجو می شود زمانی که کاربر کلمات کلیدی خاصی را تایپ می کند.

تبلیغات اینترنتی کسب و کار در فیسبوک و اینستاگرام

بزرگ ترین شبکه اجتماعی جهان یعنی فیسبوک، صاحب اینستاگرام نیز است. در حال حاضر فیسبوک در حال ترویج استفاده ترکیبی از این دو شبکه اجتماعی است که به این وسیله می توان کمپین های تبلیغاتی ترکیبی مابین هر دو پلتفرم را ایجاد کرد. پیش بینی می شود که از این دست کمپین های تبلیغات اینترنتی کسب و کار در سال های آینده بیشتر ببینیم. نیازمندی های ژنوس

شبکه های اجتماعی مجازی

اگر چند سال پیش به نظر نمی رسید که شبکه های اجتماعی امروز به اینجایی که هستند برسند،  با ورود واقعیت مجازی به آنها دنیای کاملا جدیدی آغاز خواهد شد. با سفارشی سازی و شخصی سازی تجربه کاربران، دنیای تبلیغات اینترنتی کسب و کار این زمینه را خواهد داشت که امکانات خلاقانه نامحدودی را در اختیار آنها بگذارد.

ورود هوش مصنوعی به تبلیغات اینترنتی کسب و کار

خودکار سازی در بسیاری از فرآیندهای بازاریابی آنلاین وجود دارد. آینده، نویدبخش ارتقای این جنبه از تبلیغات اینترنتی کسب و کارها و شرکت ها است که اجازه ارتباط روان تر با مشتری و بهبود استفاده از زمان را به آنها می دهد. نیازمندی های ژنوس

تبلیغات آنلاین حاضر است

اما آینده ارتباطات آنلاین ، تعداد زیادی از منابعی که برای داشتن یک شرکت برتر لازم است در اختیار شرکت ها قرار می دهد تا به طور مؤثر با بازار هدفشان در ارتباط باشند. حالا آیا تمایل به درج آگهی اینترنتی کسب و کار در سایت تبلیغاتی ژنوس دارید ؟

منبع : Cyberclick

ثبت نظر