قیمت سیم و کابل نسوز سیلیکونی

مقایسه قیمت سیم و کابل نسوز سیلیکونی با سیم عادی

قیمت سیم نسوزقیمت کابل نسوز : امروزه به دلیل تقاضای بالا برای مسکن ، افزایش ساخت و روی کارآمدن انبوه سازها ، پروژه های مسکونی که در گذشته بیشتر بصورت شخصی ساز بوده است به دست پیمانکاران انجام میگردد. مسائل اقتصادی و مالی یکی از مهمترین نکاتی است که پیمانکاران در رأس تصمیم گیری خود برای خرید مواد اولیه برای ساختمان و همینطور به پایان رساندن پروژه ساخت وساز در نظر دارند ، از این رو در زمینه سیم کشی ساختمان بیشتر از سیم و کابل های PVC به دلیل قیمت پایین تر آن استفاده می شود. اما قیمت تمام شده سیم نسوز و کابل نسوز سیلیکونی در نتیجه نهایی بسیار پایین تر و ارزان تر از سیم های عادی می باشد و ما در این مقاله به شما نشان می دهیم استفاده از سیم نسوز و کابل نسوز سیلیکونی بسیار مقرون به صرفه تر و مطمئن تر می باشد.

قیمت سیم و کابل نسوز

ما در اینجا نشان می دهیم پرداخت مبلغ بالاتر برای خرید سیم نسوز و کابل نسوز سیلیکونی یک هزینه نیست چرا که با افزایش طول عمر سیم کشی و همینطور خواص متفاوت و بهتر سیلیکون نسبت به PVC این میزان تفاوت قیمت پوشش داده میشود.

خرید سیم و کابل نسوز سیلیکونی با هزینه بالاتر نه تنها هزینه نیست بلکه جلوگیری از بروز هزینه های غیر قابل پیش بینی بعدی می باشد. قیمت سیم و کابل نسوز

خواص برتر سیم و کابل نسوز سیلیکونی

مصرف پایین انرژی و مقاومت بالای سیم نسوز و کابل نسوز سیلیکونی در مواجه با میزان مغناطیسی

قابلیت استفاده از سیم نسوز و کابل نسوز سیلیکونی در محیط های با شرایط خاص و سخت مانند رطوبت بالا، هوای خشک، دمای بالا، دمای پایین و آلوده به انواع روغن با وزن مولکولی بالا و…

توان حرارتی بالا در سیم نسوز و کابل نسوز سیلیکونی که این امر موجب میشود با بالا رفتن حرارت مس ناشی از عبور جریان تا ۲۵۰ درجه سانتی گراد برای عایق سیلیکونی مشکلی ایجاد نشده و این امر بر خلاف سیم و کابل های با عایق PVC موجب آتش سوزی در ساختمان نمیگردد.

عدم انتشار شعله در سیم نسوز و کابل نسوز سیلیکونی که این خاصیت موجب می شود در صورت بروز آتش سوزی در ساختمان، خود سیم نسوز و کابل نسوز سیلیکونی باعث انتشار شعله در سطح ساختمان نشود و زمانی که منبع آتش از سیم و کابل نسوز دور شود خاصیت خود خاموش شوندگی سیم و کابل سیلیکونی آتش را خفه میکند.

خاصیت کم دود بودن سیم نسوز و کابل نسوز سیلیکونی در زمان بروز آتش سوزی نمایان میشود. پس از بروز آتش سوزی یکی از عوامل مسمومیت و مرگ و میر،خفگی بر اثر دود زیاد ناشی از سوختن سیم و کابل های عادی میباشد . همینطور زمانی که دود ناشی از سوختن سیم و کابل بیش از حد استاندارد باشد، افرادی که در معرض آتش سوزی قرار دارند راه فرار ندارد و دید کافی برای آتش نشانان وجود ندارد. از این رو یکی از خواصی که چشمگیر می باشد برای استفاده از سیم و کابل نسوز سیلیکونی کم دود بودن آن میباشد.

سیم نسوز و کابل نسوز سیلیکونی فاقد گازهای اسیدی هالوژن می باشند که این از دیگر خواص استفاده از سیم نسوز و کابل سیلیکونی می باشد که این نیز پس از بروز آتش سوزی اهمیت پیدا میکند؛ بدین صورت که پس از ساختن سیم نسوز و کابل سیلیکونی گازهای اسیدی هالوژن انتشار پیدا نمیکند. قیمت سیم نسوزقیمت کابل نسوز

بازرگانی شفیعی توليد و فروش سيم و کابل نسوز سيليکونی

۰۲۱۳۳۹۴۲۷۱۰

۰۲۱۳۳۱۱۳۷۳۸

ثبت نظر