اصول نوشتن متن آگهی فروش ملک و تبلیغات مشاور املاک

نمونه متن ثبت آگهی خرید فروش اجاره ملک خانه آپارتمان ویلا باغ زمین مغازه

هنگام ثبت آگهی ملک ، خانه ، آپارتمان ، ویلا ، زمین و مغازه در سایت املاک تهران ، نکاتی وجود دارند که رعایت آنها در متن آگهی فروش ملک باعث بازخورد بیشتر شما از آگهی ملکتان شده و همچنین سبب می گردد تا از بازار پر از رقابت خرید و فروش املاک سربلند بیرون آیید. شما می توانید هر ملکی اعم از منزل ، آپارتمان ، مغازه ، واحد اداری تجاری ، ویلا ، باغ و زمین را با هر قیمت و ارزشی که دارند را در سایت املاک تهران آگهی کرده و سریعا به فروش رسانده یا اجاره دهید، به همین منظور برای درج آگهی های ملکی چند نکته را باید رعایت کنید که پس از آن به نتیجه مطلوب و مورد نظر خود برسید.


ثبت آگهی فروش ملک


نکات مهم ثبت آگهی ملک برای فروش یا اجاره آپارتمان در تهران

 • مثل همیشه تیتر ثبت آگهی ملک شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است، بهترین شاخصه های ملک خود را در تیتر آگهی بگنجانید و البته حداکثر در ۵۰ کاراکتر.
 • قیمتی که برای ملک خود در نظر دارید بهتر است کارشناسی شده باشد، و از دادن قیمت های نامتعارف خودداری گردد. مثلا اگر در سایت املاک تهران قصد ثبت آگهی ملک دارید باید آمار درستی از قیمت های خرید و فروش ملک در تهران داشته باشید.
 • تصاویر قابل قبول و تکمیلی از ملک یا منزل مورد معامله خود درج کنید.
 • نقاط قوت ملک اعم از آفتابگیر بودن، داشتن پارکینگ، موقعیت تجاری خوب و … را در ابتدای آگهی درج کنید.
 • تلاش کنید تا اطلاعات کاملی از ملک خود در سایت املاک تهران درج کنید تا کاربران دقیقا بدانند با چه ملکی طرف هستند و مشتاق به تماس با شما شوند.
 • در صورتی که مشاور املاک هستید حتما راههای ارتباطی با دفتر خود را درج کنید.
 • بهتر است تمامی شرایط برای انجام معامله ملک از قبل آماده باشد.
 • ملک مورد نظر بهتر است در حالت تخلیه کامل باشد و اگر نیاز به اخذ مفاصا حساب دارد این کار از قبل انجام شده باشد.

عکس های آگهی املاک

مهمترین عامل در جذب مشتری، اضافه کردن تصاویر ملک در آگهی است. فراموش نکنید که جستجو کنندگان در سایت املاک تهران به دنبال ملک های عکس دار هستند به نحوی که طبق آمار، املاک دارای تصویر ۱۲ برابر بیشتر از دیگر ملک ها بازدید دارند.

 • عکس نمای خانه یا آپارتمان را به عنوان عکس اصلی ثبت نمایید.
 • در مورد آگهی های فروش آپارتمان ، حتما عکس های پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب را با توضیحات مربوطه ارسال نمایید.
 • حتی الامکان از وسایل شخصی عکس نگیرید و سعی کنید که محل تصویر پاکیزه و مرتب باشد.
 • به هیچ عنوان عکس های تبلیغاتی و یا عکس های غیر واقعی از املاک مورد معامله ارسال نکنید. این عکس ها فقط باعث سلب اعتماد خریدار یا اجاره کننده میشود.

جمع بندی نکات ثبت آگهی ملک

در آخر مهم است ملکی را در سایت املاک تهران آگهی دهید که قبل از آن توسط خودتان بازدید شده باشد و ملک مذکور توانسته باشد نظر شما را جلب کند، در غیر اینصورت مسلما شما نیز تمایل چندانی به انجام معامله آن نخواهید داشت.


راهنمای جلب مشتری در آگهی املاک :

 1. مشخصات املاک را در آگهی صحیح ثبت نمایید.
 2. قیمت املاک را اعلام نمایید.
 3. آدرس املاک را کامل وارد کنید.
 4. عکس های املاک را در آگهی اضافه کنید.
 5. درباره مزایای خوب املاک بنویسید.

متن تبلیغ املاک ، نمونه متن آگهی تبلیغاتی املاک ، نمونه متن تبلیغات مشاور املاک ، متن های طلایی و اعجاب برانگیز آگهی فروش خانه ، متن زیبا برای مشاور املاک ، “متن تبلیغاتی مشاور املاک” ، متن زیبا برای تبلیغ مشاور املاک ، متن های طلایی و اعجاب انگیز آگهی فروش خانه ، اصول آگهی نویسی در املاک ، بهترین نمونه متن های آگهی فروش ملک ، متن زیبا برای مشاور املاک ، “متن تبلیغاتی مشاور املاک”

ثبت نظر