بهترین مارک ایزوگام موجود در بازار کدام است ؟

سایت نیازمندیهای ژنوس : بهترین ایزوگام برای پشت بام – بهترین ایزوگام کدام است : برای دانستن مشخصات بهترین ایزوگام باید متخصصین، عوامل تولید و کارشناسان به خریدار و مصرف‌کننده عادی کمک کنند چرا که مصرف‌کننده خانگی از ظاهر ایزوگام ممکن است پی به کیفیت و یا عدم کیفیت آن ببرد اما همیشه و در تمام مواقع این امر امکان‌پذیر نخواهد بود. خرید بهترین ایزوگام مرغوب و درجه یک هدف هر کسی که است که میخواهد تعمیر یا نصب ایزوگام انجام دهد . ایزوگام های خوب مختلفی در بازار وجود دارد و شرکت های بسیاری نیز به عرضه ایزوگام میپردازند .

نمایندگی فروش و نصب ایزوگام

بهترین ایزوگام کدام است

همه این انواع و اقسام مختلف کار خرید ایزوگام را بیش از پیش سخت تر کرده است چرا که معمولا دانش کافی و شناخت کافی از ایزوگام در بین مردم عادی وجود ندارد. هنگامی که می خواهید از ایزوگام استفاده کنید باید در چند مرحله ایزوگام را مورد بررسی قرار دهید ابتدا پیش از انجام هر کاری باید در خرید ایزوگام خود دقت کنید جنس ایزوگام در کارکرد ایزوگام خیلی مهم است انتخاب یک ایزوگام مرغوب باعث افزایش طول عمر ساختمان می شود.

شرکت های متنوعی ایزوگام هایی را ارائه می کنند که هر کدام دارای معایب و مزایایی هستند شما در هنگام خرید ایزوگام باید به نکات مهمی توجه کنید که از جمله این نکات می توان به سالم بودن ایزوگام ، داشتن مارک استاندارد و غیره اشاره کرد. ما در این پست قصد داریم تا شما را در شناخت ایزوگام مرغوب و اصل و درجه یک از ایزوگام نامرغوب یاری دهیم . با ما همراه باشید . بهترین ایزوگام موجود در بازار – بهترین ایزوگام برای پشت بام – بهترین ایزوگام کدام است

"راهنمای

دقت در انتخاب شرکت تولید ایزوگام مناسب

در هنگام خرید ایزوگام دقت کنید ایزوگامی که می خواهید بخرید از کدام شرکت است و سازنده ی ایزوگام آیا دارای مجوزات خاص خود می باشد یا نه و اینکه آیا این ایزوگامی که می خواهید خریداری کنید دارای استاندارد می باشد یا نه و اینکه شرکت توزیع کننده ایزوگام دارای سابقه خوبی است یا نه شما می توانید این اطلاعات را با پرس و جو از افرادی که قبلا از ایزوگام این شرکت استفاده کرده اند جویا شوید یا می توانید با مراجعه به وب سایت های معتبر از کارایی ایزوگام های شرکت مربوطه اطمینان حاصل کنید .

ایزوگام درجه یک نباید دارای بریدگی باشد

قبل از خرید بهترین ایزوگام کاملا ایزوگام را مورد بررسی قرار دهید که هیچ گونه نقص و عیبی در ایزوگام وجود نداشته باشد و ایزوگام کاملا سالم باشد این مورد را همان در هنگام خرید و در شرکت تولید کننده مورد بررسی قرار دهید و به بعد موکول نکنید زیرا ممکن است بعضی از این شرکت های تولید کننده دارای خدمات پس از فروش نباشند و بعد از تحویل ایزوگام دیگر ایزوگام را از شما پس نگیرند .

"راهنمای

بهترین جنس ایزوگام برای پشت بام

روش اول که برای فهمیدن جنس ایزوگام لازم است انجام آزمایش جنس ایزوگام است به این صورت که تکه ای کوچک از ایزوگام را به مدت دو ساعت در داخل فریزر قرار دهید و بعد ایزوگام را خم کنید اگر ایزوگام دچار شکستگی شد نا مرغوب است و اگر تغییری در ایزوگام به وجود نیامد ایزوگام سالم است .

روش دوم از بوی ایزوگام است ایزوگام نامرغوب دارای بوی نامطبوعی است در حالی که ایزوگام مرغوب چنین بویی را نمیدهد بوی نامطبوع ایزوگام های نامرغوب به دلیل به کار رفتن مواد و الیاف مصنوعی نامرغوب است ممکن است ایزوگام در اول بویی نداشته باشد ولی بعد از مدتی شروع به نشان دادن بوهای نامطبوع از خود می کند .

روش سوم آزمایش کشسانی ایزوگام است به این صورت که ایزوگام را بکشید اگر ایزوگام به سرعت پاره شد دارای جنس نامرغوب است ولی اگر ایزوگام در اثر کشیدگی دچار شکستگی یا پارگی نشد یعنی جنس ایزوگام دارای کیفیت خوبی است و قابل اطمینان برای استفاده بر روی پشت بام می باشد .

نکات دیگر در هنگام خرید ایزوگام

ایزوگام دارای نشان استاندارد ایران باشد . این نشان این خبر را به ما می دهد که ایزوگام خریداری شده توسط کارشناسان اداره ی استاندارد چک شده و دارای استاندارهای مورد نیاز است .

برای نصب ایزوگام حتما از افراد مجرب استفاده کنید و به هرکسی این کار را نسپارید بسیاری از شرکتهای توزیع کننده خود مامورانی را برای نصب ایزوگام میفرستند . بهترین ایزوگام درجه یک

عایق را با توجه به منطقه ی جغرافیایی و آب و هوای خاص منطقه ی خود انتخاب کنید مثلا اگر منطقه شما در مناطق گرم و خشک قرار دارد از ایزوگامی استفاده کنید که به سرعت دربرابر نور مستقیم آفتاب دچار پوسیدگی و از ربین رفتنگی نشود .

به وزن عایق دقت کنید چون برخی از تولید کنندگان وزن عایق را پایین می آورند در هنگام خرید عایق دقت کنید وزن عایق پایین تر از ۳۹ کیلوگرم نباشد .

ایزوگام را برای چه مصارفی میخواهید ؟

قبل از خرید ایزوگام حتما اطلاعاتی درباره ی نوع ایزوگام داشته باشید و با توجه به کارکردی که از ایزوگام انتظار دارید ایزوگام خود را انتخاب کنید .

حتما در هنگام خرید ایزوگام دقت کنید که ایزوگام خریداری شده از جنس ایزوگام های دو لایه باشد چون ایزوگام های یک لایه به دلیل داشتن تنها پلی استر برای مواردی که جلوی نور مستقیم افتاب می خواهید ایزوگام را مورد استفاده قرار دهید مناسب نمی باشد اما ایزوگام دو لایه چون علاوه بر پلی استر در ساختش از تیشو نیز استفاده می شود مناسب برای پشت بام ها می باشد .

اگر می خواهید که از ایزوگام برای تزیین ساختمان استفاده کنید می توانید از ایزوگام های با روکش سنگ ریزه ای استفاده کنید .

بهترین ایزوگام موجود در بازار ، بهترین ایزوگام برای پشت بام ، بهترین ایزوگام کدام است

دقت کنید زمان مناسب برای نصب ایزوگام و خرید آن در فصل تابستان می باشد به این دلیل که در تابستان هوا گرم و خشک می باشد و سطح پشت بام ها برای نصب ایزوگام در بهترین حالت می باشد و هیچ رطوبتی بر روی پشت بام وجود ندارد و ایزو گام به خوبی نصب می گردد .

"راهنمای

بهترین شرکت های تولید ایزوگام درجه یک

تولید ایزوگام شاید کاری ساده بیاید اما در عین حال تولید انواع عایق‌های رطوبتی دارای ضابطه‌ها و استانداردهایی است که باید توسط تولیدکننده به طور قطع و یقین رعایت شود و تمام استانداردهای محیط زیستی در تولید انواع ایزوگام باید مورد توجه قرارا بگیرد.

بهترین ایزوگام دارای استاندارد اصل است اما تنها جمله استاندارد اصل بر روی برچسب و لیبل رول ایزوگام کافی نخواهد بود. ایزوگام اصل و استاندارد هم از نظر ضخامت و هم از نظر وزن دارای تمام مشخصات تعریف شده است به عنوان مثال ضخامت در ایزوگام دو لایه روکش‌دار فویل‌دار از ۴ میلیمتر کمتر نباید باشد و وزن هر رول هم باید از ۴۰ کیلوگرم کمتر نباشد. بهترین ایزوگام درجه یک

مهم ترین آیتم ها تولید 

بوی بد رول‌های ایزوگام که در برخی از تولیدات به مشام می‌رسد و رنگ ایزوگام که بسیار تیره است و حالت روغنی دارد نشان از بی‌کیفیت بودن مواد اولیه عایق خواهد بود.

در تولید ایزوگام بهترین روش و استانداردترین راه برای تولید ایزوگام با کیفیت عالی و درجه یک مصرف مواد اولیه درجه یک و مرغوب است.

مهم‌تربن موردی که در تولید باید رعایت شود و تمام اداره‌های استاندارد و محیط‌زیست و حتی خود انجمن‌های عایق‌های رطوبتی بر آن تاکید دارند مصرف قیر پالایشگاهی به عنوان ماده اصلی و اولیه تولید ایزوگام است.

قیر پالایشگاهی و یا به عبارتی قیر پلیمری از کیفیت بالایی برخوردار است و مواد و ناخالصی در آن بسیار کمتر است و چسبندگی و استحکام عایق رطوبتی را بعد از تولید تضمین می‌کند.

بهترین ایزوگام موجود در بازار ، بهترین ایزوگام برای پشت بام ، بهترین ایزوگام کدام است

تضمین کیفیت ایزوگام

با این که قیمت خرید قیر نوسان دارد و ممکن است تغییراتی در قیمت تولید ایزوگام داده شود اما به هر جهت مصرف‌کننده ایزوگام تضمین شده اصل می‌خرد و تولید‌کننده از هر بابت می‌تواند از تولید با کیفیت ایزوگام خود اطمینان داشته باشد و در هنگام فروش به طور مطمئن و با یقین کامل ضمانت‌نامه و بیمه‌نامه را به خریدار تحویل خواهد داد.

در حال حاضر بیشتر کارخانجات با تولید عایق‌هایی با استاندارد BPP و BOF تلاش می کنند که بهترین تولیدات را به بازار عرضه کنند و حتی در تولید انواع ایزوگام سفارشی هم بنا و اصل را بر تولید ایزوگام استاندارد قرار می‌دهند.

جمع بندی نهایی در خرید بهترین نوع ایزوگام

در هنگام خرید اگر به نکات بالا توجه کنید می توانید از ایزوگام خریداری شده اطمبنان حاص کنید ایزوگام خریداری شده را در جای مناسب قرار دهید ایزوگام در جایی که در معرض خطر است نباشد . دز هنگام نصب ایزوگام به محل نصب ایزوگام دقت کنید که سطح صاف باشد و اشیاء نوک تیز در زیر ایزوگام نباشد؛ امید داریم بتوانید با استفاده از این مقاله با اطلاعات کافی ایزوگام خود را خریداری و نصب کنید.

ثبت نظر

 1. Avatar
  اسفندیار نظری

  سلام بهترین ایزوگام از لحاظ ماندگتری به نظر بنده ایزوگام دلیجان هست ممنون

 2. Avatar
  حسین زراعت زاده

  بهترین ایزوگام های بازار فقط شرق و دلیجان

 3. Avatar
  محمدی

  سلام مرسی از مطلبه خوبتون بابت نکات نصب و خرید ایزوگام ، من داخل سایتتون عم آگهی ایزوگام دارم