تبلیغات اینترنتی سایت ژنوس

سایت تبلیغاتی ژنوس : در دنیای تبلیغات اینترنتی تنوع بسیاری وجود دارد که هر کدام خصوصیات و بازار هدف مختص خود را دارد، ما در سایت ژنوس معتبر ترین انواع تبلیغات آنلاین را برای رشد کسب و کار شما جمع آوری کرده ایم که در ادامه توضیح جامعی درباره هر یک خواهیم داد :


درج آگهی در سایت

درج آگهی در واقع همه گیر ترین نوع تبلیغات اینترنتی بوده که مخصوص مشاغل و خدمات ، خرید و فروش ملک و استخدام می باشد. ما در سایت ژنوس یک صفحه اختصاصی آگهی به کسب و کار شما اختصاص داده و در آن ۳۰ آیتم تبلیغاتی پیشرفته مانند : درج لینک فالو، گالری تصاویر، گالری ویدئویی، نقشه و کروکی آدرس، امکان نظردهی آنلاین کاربران و … وجود دارد.


ثبت آگهی در گوگل

ثبت آگهی در گوگل همانطور که از نامش پیداست ثبت کسب و کار یا موضوع مورد تبلیغ شما در جستجوگر گوگل می باشد که با کلمات کلیدی دلخواهتان در جستجوهای کاربران ظاهر می شوید ؛ سایت ژنوس با دارا بودن نیروی فنی زبده در زمینه سئو در این نوع تبلیغات کمک شایان ذکری به رشد کسب و کار شما خواهد کرد.


تبلیغات بنری

تبلیغات بنری قدیمی ترین و در عین حال یکی از بهترین انواع تبلیغات آنلاین می باشد ؛ در سایت ژنوس بنر تبلیغاتی شما در سایدبار هزاران آگهی ثبت شده در سایت نمایش داده می شود. بنر تبلیغاتی شما به سایت شما یا صفحه آگهی شما در سایت ژنوس یا سایت های تبلیغاتی دیگر بصورت فالو و کلیک شدنی لینک می شود.


رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یا خبر آگهی نوعی از تبلیغات بوده که بازخوردهای چندگانه برای کاربر داشته و به نوعی خاص می باشد؛ خاص از این جنبه که کاربر حین خواندن رپورتاژ آگهی حس نمی کند که در حال خواندن یه متن تبلیغاتی است بلکه احساس می کند مقاله ای که در جهت اطلاع رسانی یا یک گزارش یا مصاحبه منتشر شده را می خواند و این در حالی است که هدف اصلی این مقاله تبلیغات کسب و کار یا فروش محصول می باشد. این نوع از تبلیغات آنلاین بعلت ناخودآگاه بودن بازخورد بسیار عالی خواهد داشت و البته در برند سازی کسب و کار شما بسیار موثر است؛ و برند بهتر یعنی جذب مشتری بیشتر