ثبت آگهی در گوگل با آژانس تبلیغاتی ژنوس

جذب مشتری و بازخورد عالی با درج آگهی در جستجوگر گوگل

Google Advertising

ثبت آگهی در گوگل با توجه فراگیر بودن گوگل ، نیازمند زمانی اندک برای جذب مشتری می باشد؛ جستجوگر گوگل Google پر استفاده ترین ابزار اینترنتی بین مردم می باشد و آمار استفاده از آن روز به روز در حال افزایش است و درج تبلیغات در گوگل به شیوه ای درست برابر با جذب مشتری فراوان برای شغل شما می باشد؛ نبودن کسب و کار شما در گوگل به منزله نبودن در عرصه تبلیغات و رقابت است.

برای ثبت آگهی در گوگل به شماره زیر در واتس اپ پیام دهید. آگهی و تبلیغات شما با بهترین کلمات کلیدی به صفحه اول جستجوگر گوگل خواهد آمد.

به دلیل ارائه خدمات حرفه ای و تضمینی ، ثبت آگهی در گوگل توسط ما رایگان نیست

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

واتس اپ ثبت آگهی گوگل : ۰۹۱۲۵۶۳۹۸۴۲


مزایای درج آگهی و تبلیغات در گوگل با ژنوس

جذب مشتری هدفمند بر اساس کلید واژه

نمایش آگهی بر اساس کلید واژه مرتبط با خدمات شما منجر به دیده شدن آگهی توسط مشتریان بالقوه شما و در نتیجه افزایش زنگخور شما میشود. فرض کنید شما کسب و کار ساختمانی دارید، تمامی کسانی که در گوگل کلید واژه های مربوط به خدمات ساختمانی که شما انجام می دهید را جستجو کرده و از اولین نتایج گوگل Google که شما باشید وارد آگهی شما می شوند.


هزینه پایین ثبت آگهی در گوگل

یک از بزرگترین مزیت های ثبت آگهی در گوگل ، هزینه پایین آن می باشد ، فرض کنید شما بخواهید در یکی از خیابان های تهران سفارش تبلیغات بیلبوردی بدهید مطمئنا باید چندین میلیون تومان هزینه کنید ، یا بخواهید در تلویزیون تبلیغ کنید که آن هم بسیار هزینه بالایی می طلبد ، اما با صرف هزینه ای اندک تبلیغات خود را در گوگل ثبت کرده و البته که از کلیه شیوه های تبلیغاتی سنتی بازخورد بیشتری خواهید داشت.


جذب مشتری منطقه ای

در آگهی و تبلیغات در گوگل به راحتی می توانید در صورت نیاز از هر شهر یا منطقه یا محله ای با ثبت آگهی و سئوی منطقه ای که تیم ژنوس برای شما انجام خواهد داد ، از آگهی گوگل Google جذب مشتری داشته باشید. ثبت آگهی رایگان در صفحه اول گوگل ، تبلیغات اینترنتی رایگان در گوگل


فراگیر بودن جستجوگر گوگل Google

مسلما با مقوله گسترش روز افزون اینترنت ، مردم از هیچ مرجعی به اندازه گوگل برای یافتن مطلب مورد نظر خود استفاده نمی کنند ، در زمینه ثبت آگهی و تبلیغات اینترنتی هم مردم ترجیح می دهند تا از جستجوگر گوگل Google برای یافتن آگهی های مختلف استفاده کنند.


اهمیت ثبت آگهی در گوگل

جهت پی بردن به اهمیت ثبت آگهی در گوگل باید بدانیم که بیش از ۷۵ میلیون نفر استفاده کننده از گوگل هستند که تعداد آنان هر روزه رو به افزایش است. سخن این است که در قرن ۲۱ راه تجارت برای هر شخصی از طریق ثبت آگهی در گوگل ممکن است.

مسئله مورد بحث چگونگی انجام این کار است که تیم سئوی ژنوس این کار را به بهترین وجه برای شما انجام خواهد داد. مقوله ثبت تبلیغات در گوگل خیلی زود جای خود را در بین رسانه های اینترنتی باز کرد، ماهیت گوگل به شکلی است که هر شخصی را با هر نوع سلیقه و سطح علمی در خود جای میدهد . اگر کمی به پیرامون خود دقیق شوید میبینید آحاد مردم از قشر های مختلف جامعه ؛ به نوعی با جستجوگر گوگل سر و کار دارند .

جدای از جایگاه آن شخص در جامعه و بدور از دسته بندی های رایج در دنیای حقیقی ؛ موتور جستجوی گوگل محفلی است برای هر فرد با هر سن ، هر نگرش ، هر سلیقه و با هر سطح تحصیلات که برای رفع نیازهای خود به آن مراجعه می کند.

همانطور که می دانید برای هر کسب و کاری ثبت آگهی و حضور در صفحه اول گوگل سرنوشت ساز است، به عبارت دیگر اگر شرکت شما برای موارد مرتبط با خدمات یا کالایتان حین جستجو کاربران در صفحه اول گوگل نمایش داده شود، تماس های بیشتری با شما گرفته می شود و در نتیجه تعداد مشتریان و درآمد شما نیز بالاتر خواهد رفت. در نتیجه یک کسب و کار موفق زمانی به اهداف خود خواهد رسید که دارای بازدیدکننده باشد، و البته که شما از طریق تبلیغاتی در صفحه اول گوگل حجم زیادی از بازدیدکنندگان هدفمند و مرتبط با خدمات یا محصولاتتان را خواهید یافت.

از این رو صاحبان کسب و کار های گوناگون و حتی فعالان در عرصه املاک نیز به دنبال حضور و دیده شدن در صفحه اول گوگل می باشند. زیرا هرکس که به دنبال چیزی می گردد، آن را در آگهی های گوگل جستجو می کند و مسلما در اینترنت موتورهای جستجوگر برای اینکار ساخته شده اند. معروف ترین موتور جستجوگر اینترنتی یعنی گوگل بهترین گزینه برای تبلیغات مشاغل است.

راستی اگر میخواستیم این اطلاعات را به شکل دیگری به عرض شما برسانیم چقدر باید هزینه میکردیم ؟


ثبت آگهی در گوگل با ژنوس

ما در ابتدا در مورد کسب و کار شما تحقیق کرده و بهترین و پرجستجو ترین کلماتی را که مشتریان بالقوه شما در گوگل جستجو می کنند را پیدا می کنیم و با توجه به این کلمات صفحه تبلیغاتی شما را سئو کرده و در گوگل ثبت می کنیم و البته کلمات پیشنهادی شما را نیز در زمره این کلمات قرار خواهیم داد. ثبت آگهی رایگان در صفحه اول گوگل ، ثبت آگهی رایگان در گوگل

حتما می دانید که برای آمدن تبلیغات شما به صفحه اول گوگل در درجه اول نیازمند یک محتوای قوی و کاربر پسند و البته گوگل پسند می باشیم؛ تیم تولید محتوای ژنوس برای شما محتوایی یکتا ، سئو شده و آسمانخراشی در صفحه تبلیغاتی شما قرار می دهد تا در سریع ترین زمان به صفحه اول گوگل برسید.


سایت تبلیغاتی ژنوس


استخراج بهترین کلمات کلیدی

ما در تمام مدت قرارداد، صفحه تبلیغات گوگل شما را رصد کرده و رتبه آن و تعداد کلیک روی آگهی را در کلمات کلیدی مختلف که کاربران در گوگل سرچ کرده اند مورد سنجش قرار می دهیم. همچنین کلمات کلیدی جدیدی که به تازگی توسط کاربران مورد توجه بیشتری قرار گرفته اند را به تبلیغ شغلی شما اضافه می کنیم تا درصد بازدید کننده هدفمند و در نتیجه مشتری بیشتری از گوگل جذب کنید. ثبت آگهی رایگان در گوگل