خدمات سئو سایت

حرفه ای ترین خدمات سئوی سایت با مشاوره رایگان سئو

آژانس تبلیغاتی ژنوس : خدمات سئو سایت با قیمت بسیار مناسب و مشاوره رایگان – با توجه به اینکه در چند سال اخیر استفاده از موتورهای جستجو رشد فزاینده ای داشته ، در دنیای تجارت نیز حضور کسب و کارهای مختلف در جستجوگر هایی مانند گوگل و بینگ و جذب مشتری هدفمند از آنها اهمیت خاصی پیدا کرده به طوری که عدم حضور هر شغلی در گوگل به منزل مرگ تدریجی آن کسب و کار خواهد بود. با توجه به بالاتر رفتن سطح رقابت در گوگل بر سر کلمات کلیدی پرجستجو و تلاش برای دستیابی به رتبه های ۱ گوگل ، اهمیت مقوله خدمات سئو و بهینه سازی سایت نیز بیشتر شده است.

با خدمات سئوی سایت تبلیغاتی ژنوس رتبه ۱ گوگل از آن شماست

تیم ژنوس با بهره گیری از سئوکاران زبده و ۵ سال سابقه فعالیت در زمینه تبلیغات آنلاین کسب و کارهای مختلف ایران و آشنایی با کلمات کلیدی پرجستجو ، خدمات سئو سایت را با قیمت مناسب و همراه با مشاوره رایگان در جهت انتخاب پرجستجو ترین و کم رقابت ترین کلمات کلیدی بصورت حرفه ای برای شما انجام می دهد تا سایت شخصی شما و یا آگهی شما در ژنوس به رتبه ۱ گوگل رسیده و در همان رتبه باقی بماند و شاهد رشد کسب و کار خود باشید.

قیمت خدمات سئو

قیمت خدمات سئو بر حسب فاکتورهای مختلفی سنجیده می شود که سطح رقابت در کسب و کار مربوطه در گوگل و همچنین سطح رقابت در کلمات کلیدی درخواستی توسط مشتری از آن جمله می باشد؛ بدیهی است که تیم ژنوس با ارائه یک برنامه دقیق بصورت ماهیانه یا هفتگی و پیشرفت بیشتر در موتورهای جستجو هزینه های سئوی شما را کاهش می دهد.

مشاوره رایگان سئو

با مشاوره حرفه ای و رایگان سئو که به شما می دهیم، کسب و کار شما را آنالیز کرده و پرجستجوترین و کم رقابت ترین کلمات کلیدی مربوطه را استخراج کرده و بهترین استراتژی سئو را با پایین ترین قیمت به شما پیشنهاد می دهیم تا در کمترین زمان ممکن به رتبه های ۱ گوگل دست پیدا کنید. منظور از کلمات کلیدی پرجستجو کلماتی هستند که مردم در گوگل بیشتر از آنها استفاده کرده و سایت های رتبه بالا در این کلمات بازدید بسیاری از موتورهای جستجو دریافت می کنند

زمان مورد نیاز خدمات سئو

زمان مورد نیاز خدمات سئو برای دستیابی به رتبه ۱ گوگل بستگی به چند سیلابی بودن کلمات کلیدی و سطح رقابت در آن کلمات دارد چرا که سایت های رتبه بالا در کلمات کلیدی پرجستجو ، زمان بیشتری را سپری کرده و قدمت بالاتری دارند و به مرحله اعتماد گوگل رسیده اند. تیم ژنوس با ترفندهای  سئوی منحصربفرد خود که همگی مورد تایید گوگل هستند و انتخاب بهترین کلمات کلیدی این زمان را کوتاه تر کرده تا شما نیز با صرف هزینه کمتر با همان کلمات کلیدی به رتبه های بالای گوگل برسید.

تماس و مشاوره رایگان سئو

۰۲۱۶۵۱۱۱۳۴۵

ارسال ۱ به ۵۰۰۰۱۳۳۳۶۶۶