خدمات سئو و بهینه سازی سایت

حرفه ای ترین خدمات سئو و بهینه سازی سایت با مشاوره رایگان

ارائه لیست قیمت خدمات سئو

سایت تبلیغاتی ژنوس : خدمات سئو و بهینه سازی سایت با قیمت بسیار مناسب و مشاوره رایگان – با توجه به اینکه در چند سال اخیر استفاده از موتورهای جستجو رشد فزاینده ای داشته ، در دنیای تجارت نیز حضور کسب و کارهای مختلف در جستجوگر هایی مانند گوگل و بینگ و جذب مشتری هدفمند از آنها اهمیت خاصی پیدا کرده به طوری که عدم حضور هر شغلی در گوگل به منزل مرگ تدریجی آن کسب و کار خواهد بود. با توجه به بالاتر رفتن سطح رقابت در گوگل بر سر کلمات کلیدی پرجستجو و تلاش برای دستیابی به رتبه های ۱ گوگل ، اهمیت مقوله خدمات سئو و بهینه سازی سایت نیز بیشتر شده است.

تیم سایت تبلیغاتی ژنوس با بهره گیری از سئوکاران زبده و ۶ سال سابقه فعالیت در زمینه ثبت تبلیغات کسب و کار برای مشاغل مختلف ایران و آشنایی با کلمات کلیدی پرجستجو ، خدمات سئو سایت را با قیمت مناسب و همراه با مشاوره رایگان در جهت انتخاب پرجستجو ترین و کم رقابت ترین کلمات کلیدی بصورت حرفه ای برای شما انجام می دهد تا سایت شخصی شما و یا آگهی شما در ژنوس به رتبه ۱ گوگل رسیده و در همان رتبه باقی بماند و شاهد رشد کسب و کار خود باشید. برای مشاوره و ارائه لیست قیمت خدمات سئو با ما در تماس باشید.

تماس و مشاوره رایگان سئو

ساعات اداری :

۰۲۱۶۵۱۱۱۳۴۵

تماس ۲۴ ساعته و واتس اپ :

۰۹۱۲۵۶۳۹۸۴۲

لیست قیمت خدمات سئو و بهینه سازی سایت

قیمت خدمات سئو بر حسب فاکتورهای مختلفی سنجیده می شود که سطح رقابت در کسب و کار مربوطه در گوگل و همچنین سطح رقابت در کلمات کلیدی درخواستی توسط مشتری از آن جمله می باشد؛ بدیهی است که تیم ژنوس با ارائه یک برنامه دقیق بصورت ماهیانه یا هفتگی و پیشرفت بیشتر در موتورهای جستجو هزینه های سئوی شما را کاهش می دهد.

در حالت کلی قیمت سئو و بهینه سازی به موارد زیر وابسته است :

  1. مقدار رقابت در بین کلمات کلیدی مد نظر شما
  2. قدمت سایت شما و دامنه آن
  3. وضعیت رقبا و میزان فعالیت آنها
  4. مقدار محتوای اختصاصی و کیفیت مجتوا
  5. موقعیت و جایگاه کنونی سایت شما در گوگل
  6. تعداد کلمات کلیدی سفارشی برای سئو

مشاوره رایگان سئو

با مشاوره حرفه ای و رایگان سئو که به شما می دهیم، کسب و کار شما را آنالیز کرده و پرجستجوترین و کم رقابت ترین کلمات کلیدی مربوطه را استخراج کرده و بهترین استراتژی سئو را با پایین ترین قیمت به شما پیشنهاد می دهیم تا در کمترین زمان ممکن به رتبه های ۱ گوگل دست پیدا کنید. منظور از کلمات کلیدی پرجستجو کلماتی هستند که مردم در گوگل بیشتر از آنها استفاده کرده و سایت های رتبه بالا در این کلمات بازدید بسیاری از موتورهای جستجو دریافت می کنند

زمان مورد نیاز برای رسیدن به رتبه ۱ گوگل

زمان مورد نیاز خدمات سئو برای دستیابی به رتبه ۱ گوگل بستگی به چند سیلابی بودن کلمات کلیدی و سطح رقابت در آن کلمات دارد چرا که سایت های رتبه بالا در کلمات کلیدی پرجستجو ، زمان بیشتری را سپری کرده و قدمت بالاتری دارند و به مرحله اعتماد گوگل رسیده اند. تیم ژنوس با ترفندهای سئوی منحصربفرد خود که همگی مورد تایید گوگل هستند و انتخاب بهترین کلمات کلیدی این زمان را کوتاه تر کرده تا شما نیز با صرف هزینه کمتر با همان کلمات کلیدی به رتبه های بالای گوگل برسید.

روند کار سئو و بهینه سازی سایت توسط ما

۰۱- تجزیه و تحلیل رقبا

در ابتدا در مورد رقبای هم صنف شما در گوگل تحقیق کرده و به استراتژی سئوی آنا پی برده و کشف می کنیم که در چه کلماتی در گوگل رتبه دارند و در یک کلام سطح رقابت در کسب و کار شما در گوگل بطور کلی سنجیده می شود.

۰۲- تحقیق کلمات کلیدی

ما در مورد کسب و کار شما اطلاعات کسب کرده و بازار هدف شما را شناسایی می کنیم و نسبت به آن روی کلمات کلیدی که برای شما مشتری به ارمغان می آورد تحقیق می کنیم تا بهترین کلماتی که کاربران گوگل در مورد کسب و کار شما جستجو می کنند را استخراج کنیم.

۰۳- محتواسازی خاص در جهت سئوی موثر

بر مبنای کلمات کلیدی پرجستجو در تجارت شما برایتان محتوای خاص و کاربرپسند ایجاد می کنیم و آن را در جهت بدست آوردن رتبه در کلمات کلیدی مذکور سئو می کنیم.

۰۴- رصد وب سایت در نتایج جستجو

پس از محتواسازی ، سایت شما توسط تیم ما بصورت روزانه در صفحات گوگل و کنسول گوگل رصد شده و روی نقاط ضعف و قوت محتوای سایتتان مجدد کار می کنیم.

۰۵- خدمات سئوی مستمر

مراحل ۱ تا ۴ را بصورت مداوم و مستمر بصورت چرخشی روی سایت شما تکرار می کنیم تا در اسرع وقت با بهترین کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل ظاهر شده و در همانجا باقی بمانید.