نکات مهم در انتخاب آرایشگاه عروس

سایت تبلیغاتی ژنوس : اگر می خواهید قبل از رفتن به مهمانی یا هر مراسمی آرایش خوبی داشته باشید ، قطعا یکی از مهم ترین عواملی که باید به آن توجه داشته باشید انتخاب یک آرایشگاه زنانه خوب و معتبر می باشد. در این مقاله سعی داریم تا به شما بگوییم که برای انتخاب یک آرایشگاه عروس خوب باید به چه نکاتی توجه کنید.

انتخاب آرایشگاه عروس خوب یا آرایشگر خوب

نکته خیلی مهی که باید به آن توجه کنیم این است که بسیاری از سالن ها حتی سالن های معروف صندلی های سالن خود را به آرایشگران اجاره می دهند و برای مدیران برخی سالنها تنها پرداخت شدن این اجاره بها مهم است و تجربه نشان داده عمده آرایشگران در بین این صندلی ها و سالنهای مختلف دائما در حال جابجایی هستند بنابراین ممکن است شما تعریف فلان سالن را از نزدیکانتان بشونید ولی شما خبر ندارید که آرایشگر ماهر آن سالن دیگر آنجا نیست! یا اینکه شما سالن بسار لوکس و معروفی را انتخاب کنید ولی خبر ندارید که آرایشگری مبتدی و ناوارد برای خدمات مورد نظر شما به تازگی در آنجا مشغول به کار شده و منتظر شماست. پس باید ابتدا آرایشگران را بررسی و انتخاب کنید. مگر اینکه شما عروس باشید و احتیاج به تعداد متعددی آرایشگر با سالنی لوکس داشته باشید.

نکات مهم در انتخاب آرایشگاه عروس

دیدن نمونه کار و بازدید عروس آرایشگاه زنانه خوب

یکی از نکات مهم برای انتخاب آرایشگاه عروس مناسب در شهر تهران دیدن نمونه کار آرایشگر مورد نظر می باشد. تاکید میکنیم نمونه کار آرایشگر نه نمونه کار آرایشگاه زنانه . ممکن است یک آرایشگاه فضای کاری خود را به چندین آرایشگر اختصاص داده باشد. پس مشخصا دقت کنید که نمونه کار آرایشگر مورد انتخاب شما چگونه است. متاسفانه بسیاری از آرایشگران از تصاویری جعلی به عنوان نمونه کار استفاده می کنند. فقط به تصاویری اعتماد کنید که در آنها بخشی از کارت ویزیت آنها یا سالن آرایشگاه دیده می شود.

اسم و رسم آرایشگاه زنانه

سعی کنید هیچ گاه تنها به اسم و رسم آرایشگاه عروس توجه نکنید. مثلا به صرف اینکه آرایشگاه انتخابی شما بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان بوده و شما بر این اساس آن را انتخاب کنید قطعا یکی از بزرگترین اشتباهات شما در انتخاب آرایشگاه خواهد بود.

دیدن خدمات آرایشی از نزدیک

برخی از آرایشگاه های زنانه و عروس با قیمت مناسب و کار قوی هم چنان در تهران دارای اسم و رسم نیستند اما یکی از بهترین ها در منطقه خود بشمار می روند، به همین دلیل لازم است تا خدمات قابل ارائه توسط بسیاری از آرایشگاه ها را از نزدیک مشاهده کرده و سپس انتخاب خود را انجام دهید. هیچ گاه گول تبلیغات و ویدیو های گرفته شده را نخورید! حتما برای دیدن نمونه کارها به سالن مراجعه کرده و از نزدیک آنها را مشاهده کنید. در صورت امکان می توانید شماره عروس سالن را دریافت کرده و پس از عروسی از او بخواهید در مورد کار آرایشگر، ماندگاری مواد و آرایش نظر خود را برای شما بازگو کند.

قیمت آرایشگاه عروس

همیشه قیمت بالا نشان از کیفیت بالای کار یک آرایشگاه عروس ندارد، چراکه سالن های زیبایی بسیاری در تهران وجود دارند که علاوه بر کیفیت عالی قیمت مناسبی را نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته اند. بر طبق تجربه شخصی اعتقاد دارم در این زمینه آنچنان هم ضرب المثل هیچ ارزونی بی حکمت نیست درست نخواهد بود.

امکان چه خدماتی در آرایشگاه زنانه وجود دارد؟

اگر عروس هستید امکان انجام خدمات دلخواه خود را جویا شوید، مثل کوتاهی موبرداشتن ابروهای پرپشت، پاکسازی پوست ، اصلاح صورت، اپیلاسیون ، بخور، رنگ مو، خدمات ناخن، ماساژ صورت، سر و بدن، تست استایل و گریم، گریم صورت، اصلاح موهای کم‌پشت، صاف کردن مو، فر کردن مو ، کمک به پوشیدن و ست کردن لباس عروس با تاج عروس و… و اگر برای شما مقدور است در موارد مهم تر از آرایشگر آن آرایشگاه تست بگیرید. آرایشگر خوب

ثبت نظر