مشخصات بهترین ایزوگام درجه یک خوب و مرغوب موجود در بازار برای دیوار و پشت بام چیست

مشخصات بهترین ایزوگام درجه یک و مرغوب و استاندارد

راهنمای خرید ایزوگام و مشخصات بهترین ایزوگام درجه یک خوب و مرغوب موجود در بازار برای دیوار و پشت بام چیست : ضد آب بودن پشت بام ، دیوار ها و استخر ها در ساختمان مقوله مهی است که باید به آن توجه جدی شود. طبق آمار ایزوگام و عایق بندی ساختمان فقط ۱% از کل هزینه های ساخت و ساز ساختمان را شامل می شود اما در صورتی که نادیده گرفته شود، باعث ۹۹% از خساراتی خواهد شد که به دلیل نفوذ آب ایجاد می شود. عمل نصب ایزوگام و عایق بندی پشت بام در ابتدا با قیرگونی ، ورقه های فلزی و پلی اورتان آغاز گردید. بدون یک ایزوگام خوب و مرغوب و درجه یک ، خانه شما دچار مشکلاتی جدی خواهد شد. نصب ایزوگام و عایق بندی در جاهای زیادی کاربرد دارد مانند پشت بام ، دیوار ها ، سرویس بهداشتی ، استخر و حتی قایق تفریحی شما. فقط به یاد داشته باشید که هر ایزوگامی برای مقاصد خاصی طراحی شده است و شما قبل از خرید ایزوگام باید اطلاعاتی از انواع بهترین ایزوگام استاندارد را به دست آورده باشید. ایزوگام و عایق بندی با پر کردن شکاف ها و منافذ در پشت بام و دیوار ها و استخر ، کمک بسیاری در جهت جلوگیری از نفوذ آب و بخار می کند.


شرکت فروش و نصب ایزوگام در تهران


در هنگام خرید ایزوگام نکاتی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید تا بهترین ایزوگام موجود در بازار را شناخته و سپس آن را خریداری کنید. این نکات را با هم مرور می کنیم :

انتخاب بهترین شرکت و کارخانه تولید کننده ایزوگام

راهنمای خرید ایزوگام و مشخصات بهترین ایزوگام درجه یک خوب و مرغوب موجود در بازار برای دیوار و پشت بام چیست : معمولا شرکت های ایزوگام زیادی وجود دارند که به کار تولید ایزوگام مشغول هستند که همین امر انتخاب یک ایزوگام درجه یک خوب و مرغوب را برای مردم مشکل تر کرده است. مسلما مرغوب بودن یک ایزوگام خوب در دوام آن و افزایش عمر ساختمان نقش مهمی دارد. قبل از خرید ایزوگام نسبت به چند کارخانه و شرکت ایزوگام پرس و جو کرده و سوابق آنها را چک کنید، می توانید حتی در اینترنت نیز جستجو کنید. ببینید افراد دیگری که قبلا از این کارخانه های ایزوگام خریده و در پشت بام ساختمان خود استفاده کرده اند تا چه حد رضایت داشته اند. در سایت تبلیغاتی ژنوس می توانید تعداد زیادی شرکت ایزوگام معتبر را برای نصب و فروش مشاهده کنید.


بهترین ایزوگام درجه یک و مرغوب نباید نقص یا عیبی داشته باشد

راهنمای خرید ایزوگام و مشخصات بهترین ایزوگام درجه یک خوب و مرغوب موجود در بازار برای دیوار و پشت بام چیست : قبل از خرید ایزوگام حتما چک کنید که ایزوگام دارای عیب و ایرادی نباشد ، البته برخی از شرکت های ایزوگام دارای خدمات پس از فروش و نصب ایزوگام هستند اما کار از محکم کاری عیب نمی کند. تست های مختلفی وجود دارند که می توانید برای خرید بهترین ایزوگام موجود در بازار برای پشت بام انجام دهید.


بهترین ایزوگام در برابر سرما مقاوم است

راهنمای خرید ایزوگام و مشخصات بهترین ایزوگام درجه یک خوب و مرغوب موجود در بازار برای دیوار و پشت بام چیست : قبل از خرید ایزوگام ، ایزوگام را به مدت ۳ ساعت در فریزر بگذارید و سپس خم کنید و اگر به جای شکننده بودن راحت خم شد پس ایزوگام درجه یک و خوب و مرغوب است. شما باید مطمئن شوید که در فصل زمستان که پشت بام شما پر از برف است ایزوگام چه کیفیتی از خود به نمایش می گذارد. بهترین ایزوگام ، ایزوگامی است که در برابر سرما و گرما مقاوم باشد.


بهترین ایزوگام مستحکم است

راهنمای خرید ایزوگام و مشخصات بهترین ایزوگام درجه یک خوب و مرغوب موجود در بازار برای دیوار و پشت بام چیست : مشخصات بهترین ایزوگام درجه یک خوب و مرغوب موجود در بازار برای دیوار و پشت بام چیست : ایزوگام را محکم با دستتان بکشید و ببینید پاره می شود یا خیر. مسلما اگر استحکام بالایی داشت پس روی پشت بام شما هم مستحکم خواهد بود.


بهترین ایزوگام مرغوب است

راهنمای خرید ایزوگام و مشخصات بهترین ایزوگام درجه یک خوب و مرغوب موجود در بازار برای دیوار و پشت بام چیست : قبل از خرید ایزوگام حتما ایزوگام را بو کنید اگر بوی نامطبوعی می داد از خرید آن خودداری کنید؛ بوی بد نشانه نا مرغوب بودن ایزوگام می باشد. در واقع نشان می دهد که ایزوگام با مواد اولیه نامرغوبی ساخته شده است و دوام خوبی روی پشت بام نخواهد داشت.


بهترین مارک ایزوگام برای مناطق گرمسیری و سردسیر

نوع ایزوگامی که برای مناطق گرمسیری استفاده می شود با مارک ایزوگامی که برای مناطق سردسیر استفاده می شود تفاوت دارد ؛ پس از شرکت ایزوگام این مطلب را بپرسید تا متناسب با نیاز منطقه شما به شما ایزوگام مناسب را معرفی کند.


بهترین ایزوگام باید استاندارد باشد

راهنمای خرید ایزوگام و مشخصات بهترین ایزوگام درجه یک خوب و مرغوب موجود در بازار برای دیوار و پشت بام چیست : بهترین ایزوگام خوب و مرغوب و درجه یک ایزوگامی است که مهر استاندارد داشته باشد. به این مسئله حتما اهمیت دهید چوت ایزوگام استاندارد قبلا توسط موسسه استاندارد از زیر تست های فنی عبور کرده و قبول و تایید شده است.


جمع بندی کلی انتخاب بهترین مارک ایزوگام

اگر قبل از خرید ایزوگام تمام نکات بالا را دقت کرده و پس از خرید نیز از یک شرکت و تیم حرفه ای برای نصب ایزوگام خود کمک بگیرید می توانید ۱۰۰% اطمینان داشته باشد که عایق بندی ساختمان شما به بهترین نحو انجام شده و دوام بالایی خواهد داشت و در گرمای تابستان و سرمای زمستان آسوده خاطر خواهید بود.


راهنمایی خرید ایزوگام ، بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار ، قیمت بهترین ایزوگام در تهران ، مشخصات ایزوگام درجه یک ، ایزوگام با کیفیت ، بهترین نمونه ایزوگام ، ایزوگام چه مارکی خوبه ، ایزوگام خوب چه مارکی است ، برندهای معروف ایزوگام ، بهترین ایزوگام برای مناطق گرمسیری و سردسیر ، بهترین نوع ایزوگام برای دیوار و سقف ، بهترین برند ایزوگام برای پشت بام ، ایزوگام خوب برای پشت بام ، ایزوگام خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشد ، روشهای شناخت ایزوگام مرغوب ، نحوه تشخیص کیفیت ایزوگام

ثبت نظر

 1. Avatar
  محمدی

  سلام مرسی از مطلبه خوبتون بابت نکات نصب و خرید ایزوگام ، من داخل سایتتون عم آگهی ایزوگام دارم

 2. Avatar
  حسین زراعت زاده

  بهترین ایزوگام های بازار فقط شرق و دلیجان

 3. Avatar
  اسفندیار نظری

  سلام بهترین ایزوگام از لحاظ ماندگتری به نظر بنده ایزوگام دلیجان هست ممنون

 4. Avatar
  شبنم محمدی

  اطلاعاتی بسیار کاربردی در زمینه خرید ایزوگام. تشکر