درآمد آموزشگاه موسیقیدرآمد مدرس موسیقیدرآمد آموزش موسیقی

درآمد آموزشگاه موسیقی – درآمد مدرس موسیقی – درآمد آموزش موسیقی : هرکسی از آموزش موسیقی هدف و انگیزه شخصی خودش را دارد. اما چه بهتر که پس از آموزش موسیقی تبدیل به یک مدرس موسیقی شده و به فکر کسب درآمد از چیزی که یاد گرفته ایم نیز باشیم. البته که بهترین کار شروع فعالیت در یک آموزشگاه موسیقی و ارائه خدمات تدریس موسیقی می باشد. در این مطلب به شما می گوییم که درآمد مدرس موسیقی و یا در کل درآمد آموزش موسیقی چقدر می تواند باشد. مهم نیست چقدر زمان برده یا چقدر تلاش کرده اید تا از آموزش موسیقی کسب درآمد کنید و این اتفاق نیفتاده است. پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را مطالعه کنید تا دیدگاهتان نسبت به همکاری با یک آموزشگاه موسیقی و کسب درآمد با آموزش موسیقی عوض شده و به سمت تبدیل شدن به یک مدرس موسیقی موفق و پردرآمد قدم برداشته و در یک آموزشگاه موسیقی معتبر مشغول به کار شوید.

درج آگهی تدریس موسیقی

در این مطلب به شما روش هایی را آموزش میدهیم که از آموزشگاه موسیقی خود درآمدزایی کنید ، درآمد آموزشگاه موسیقی ، آموزشگاه موسیقی خوب
درآمد آموزشگاه موسیقی

چرا باید از آموزش موسیقی کسب درآمد کنیم ؟

با توجه به نفوذ موسیقی در دل مردم و تبدیل شدن این هنر زیبا به عنوان یکی پرطرفدار ترین مهارت های هنری، شاخه آموزش موسیقی به عنوان نه تنها یک شاخه هنری بلکه به یکی از مهارت های اصلی مانند زبان انگلیسی، کامپیوتر و … تبدیل شده است. از این رو اکثر اقشار جامعه ایران و همینطور خانواده ها برای فرزندان خود ثبت نام در یک آموزشگاه موسیقی و آموزش موسیقی توسط یک مدرس موسیقی را در دستور کار قرار داده اند و طبق آمار حدود ۵۳ درصد از کودکان زیر ۷ سال مشغول یادگیری مهارت های موسیقی از مدرسان موسیقی در آموزشگاه موسیقی هستند.

مهارت های روحی و روانی مدرس موسیقی برای کسب درآمد در آموزشگاه موسیقی

مدرس موسیقی یکی از فعالیت هایی است که امروزه هم به عنوان یک فعالیت هنری ،هم به عنوان یک فعالیت مادی و کسب درآمدی مطرح است. در خصوص کودکان و افراد کم سن و سال از آنجایی که آموزش موسیقی به کودکان در آموزشگاه موسیقی نیازمند مهارت های رفتاری و عملی خاص می باشد، نقش مدرس موسیقی بسیار حیاتی می باشد. یک مدرس موسیقی با گذراندن دوره های تئوری و عملی موسیقی و هم روانشناسی برای کار کردن با شاگرد آماده می شوند. پس برای کسب درآمد بیشتر از همکاری در آموزشگاه موسیقی ، باید بتوانید ارتباط روحی خوبی با شاگردان آموزشگاه موسیقی برقرار کنید. به صورت کلی یک مدرس موسیقی باید از نظر روحی با شاگردان خود سازگار باشد تا هم با روحیات آنها از نظر روانشناسی آشنا باشد و هم با خلاقیت و دانش موسیقی شرایط را برای آموزش موسیقی آنها فراهم آورد.

درآمد آموزش موسیقی به کودک

تقاضا برای آموزش موسیقی به کودک به قدری زیاد است که امروزه یکی از منبع های اصلی درآمد آموزشگاه موسیقی بخش موسیقی کودک آنهاست و تقاضا برای مدرس موسیقی کودک هم از این قاعده جدا نیست. تقاضای بالا موجب این شده که موسیقی کودک به عنوان یک شاخه درآمدی مناسب هم برای مدرسان و مربیان و هم برای آموزشگاه موسیقی باشد. حال برسی می کنیم که درآمد مدرس موسیقی کودک چه قدر می تواند باشد.

تخمین درآمد مدرس موسیقی برای آموزش

از آنجایی که کلاس های آموزش موسیقی در بسیاری از سازهای موسیقی در آموزشگاه موسیقی به صورت گروهی برگذار می شود، مدرس موسیقی در ساعت مشخصی برای چند نفر وقت می گذارد و همین موضوع باعث ایجاد درآمد بیشتر در زمان کمتر خواهد شد. برای مثال اگر استاد در کلاس خصوصی از هر ۱ ساعت ۱۰۰ هزار تومان درآمد داشته باشد، در آموزشگاه موسیقی و در یک کلاس گروهی ۸ نفره در یک ساعت ۸۰۰ هزار تومن درآمد خواهد داشت.

حال اگر فرض را بر این بگیریم که مدرسان موسیقی سه روز در هفته فعالیت دائم و مستمر در آموزشگاه موسیقی داشته باشد و همه روز های شان به صورت دائم پر باشد با کسر درصد آموزشگاه موسیقی با توجه به مهارت و توانایی آنها می توانند چیزی ما بین ۲ تا ۱۵ میلیون تومان درآمد داشته باشند.

ثبت نظر

  1. Avatar
    ناشناس

    درود.کسی برا یک ساعت کلاس خصوصی گروهی صد تومن نمیده.چه برسه به کلاس گروهی هشت نفری ،اموزشگاه ها هم بین شصت تا پنجاه درصد ورمیدارن از هرجلسه.کلاس موسیقی هفته ای یک جلسس و این تعداد هنرجو وروز پر برا استاد وجود خارجی نداره.بخصوص تواین شرایط اقتصادی مردم و کرونا.وهنر جو معمولن بعداز چندماه ادامه نمیده بجز هنرجوهای جدی که تعدادشون خیلی کمه.اموزشگاه امکان گرفتن کارت نمیده و ازاستاد کارت تدریس یا پارتی میخواد.و شخص باید برا کارت تدریس مراحل سختی بگذرونه وبعد قطعات سطح پایین و پاپ اموزش بده.بهتره به جای تبلیغات واقعیت هارو بگیم.