ثبت آگهی و تبلیغات اینترنتی رایگان در گوگل

ثبت آگهی رایگان در گوگل صفحه اول

برای ثبت آگهی رایگان در گوگل و ظاهر شدن با کلمات کلیدی کسب و کارتان در صفحه اول گوگل می توانید از صفحه درج آگهی در منوی سایت تبلیغاتی ژنوس اقدام به ثبت نام و ثبت تبلیغات کسب و کار خود نمایید؛ در ادامه با مطلب ثبت آگهی رایگان در گوگل همراه باشید : با درج آگهی در صفحه اول گوگل ، کسب و کار شما در معرض دید میلیون ها کاربر ایرانی که برای یافتن نیاز های خود از جستجوگر گوگل استفاده می کنند قرار می گیرد ؛ بعلت فراگیر بودن و پربازدید و پراستفاده بودن گوگل Google ، به محض ثبت تبلیغات در گوگل مشتریان شما را دیده و برای خرید محصولات یا خدماتتان با شما تماس می گیرند؛ جستجوگر گوگل Google پر استفاده ترین ابزار اینترنتی می باشد و آمار استفاده از آن روز به روز در حال افزایش است و علاوه بر آن تبلیغات در گوگل ارزان است.

ثبت آگهی در گوگل

نتایج سریع از ثبت آگهی تبلیغاتی در گوگل

بعلت فراگیر بودن و پربازدید و پراستفاده بودن گوگل Google ، ثبت آگهی رایگان در گوگل نیازمند زمانی اندک برای گرفتن بازخورد و جذب مشتری می باشد؛ جستجوگر گوگل Google پر استفاده ترین ابزار اینترنتی می باشد و آمار استفاده از آن روز به روز در حال افزایش است. نبودن کسب و کار شما در گوگل به منزله نبودن در عرصه تبلیغات و رقابت می باشد. با ثبت آگهی رایگان در گوگل می توانید سرعت رونق و برندینگ شغلی خود را افزایش دهید.

ثبت آگهی رایگان در صفحه اول گوگل ، تبلیغات اینترنتی رایگان در گوگل ، آگهی گوگل رایگان ، تبلیغات گوگلی ارزان ، آگهی در گوگل ، تبلیغ در گوگل ، تبلیغات ارزان
ثبت آگهی رایگان در گوگل – تبلیغات اینترنتی در گوگل

 ثبت آگهی رایگان در گوگل بر اساس کلید واژه و جذب مشتری هدفمند

نمایش آگهی بر اساس کلید واژه مرتبط با خدمات شما منجر به دیده شدن آگهی توسط مشتریان بالقوه شما و در نتیجه افزایش زنگخور شما میشود. فرض کنید شما کسب و کار ساختمانی دارید، پس از ثبت آگهی در سایت تمامی کسانی که در گوگل کلید واژه های مربوط به خدمات ساختمانی که شما انجام می دهید را جستجو کرده و از اولین نتایج گوگل Google که شما باشید وارد آگهی شما می شوند. پس با ثبت آگهی رایگان در گوگل دقیقا مشتریانی را جذب کنید که قصد خرید محصولات شما را دارند.

هزینه پایین ثبت آگهی در گوگل به نسبت بازخورد بالا

یک از بزرگترین مزیت های درج آگهی در گوگل ، هزینه پایین آن می باشد ، فرض کنید شما بخواهید در یکی از خیابان های تهران سفارش تبلیغات بیلبوردی بدهید مطمئنا باید چندین میلیون تومان هزینه کنید ، یا بخواهید در تلویزیون تبلیغ کنید که آن هم بسیار هزینه بالایی می طلبد ، اما با صرف هزینه ای اندک تبلیغات خود را در گوگل ثبت کرده و البته که از کلیه شیوه های تبلیغاتی سنتی بازخورد بیشتری خواهید داشت. ثبت آگهی رایگان در گوگل

ثبت آگهی رایگان در صفحه اول گوگل ، تبلیغات اینترنتی رایگان در گوگل ، آگهی گوگل رایگان ، تبلیغات گوگلی ارزان ، آگهی در گوگل ، تبلیغ در گوگل ، تبلیغات ارزان
ثبت آگهی رایگان در گوگل – تبلیغات اینترنتی در گوگل

عدم محدودیت در جذب مشتری منطقه ای با گوگل

در ثبت آگهی و تبلیغات در گوگل به راحتی می توانید در صورت نیاز از هر شهر یا منطقه یا محله ای با سئوی منطقه ای که تیم ژنوس برای شما انجام خواهد داد ، از آگهی گوگل Google جذب مشتری داشته باشید. اگر کسب و کارتان به گونه ای است که تمایل دارید از منطقه خاصی مثلا اطراف خود یا شهر خود مشتری جذب کنید، با ثبت آگهی رایگان در گوگل به خواسته خود دست پیدا می کنید.

فراگیر بودن جستجوگر گوگل Google

مسلما با مقوله گسترش روز افزون اینترنت ، مردم از هیچ مرجعی به اندازه گوگل برای یافتن مطلب مورد نظر خود استفاده نمی کنند ، در زمینه آگهی و تبلیغات اینترنتی هم مردم ترجیح می دهند تا از جستجوگر گوگل Google برای یافتن آگهی های مختلف استفاده کنند. در واقع با درج آگهی رایگان در گوگل بیشتر از هر رسانه دیگری مخاطبان را به سمت خدمات و محصولاتتان می کشانید.

اهمیت ثبت آگهی و تبلیغات در گوگل

جهت پی بردن به اهمیت ثبت آگهی در گوگل باید بدانیم که بیش از ۷۵ میلیون نفر استفاده کننده از گوگل هستند که تعداد آنان هر روزه رو به افزایش است. سخن این است که در قرن ۲۱ راه تجارت برای هر شخصی از طریق درج آگهی در گوگل ممکن است. مسئله مورد بحث چگونگی انجام این کار است که تیم سئوی سایت تبلیغاتی ژنوس این کار را به بهترین وجه برای شما انجام خواهد داد. مقوله ثبت تبلیغات در گوگل خیلی زود جای خود را در بین رسانه های اینترنتی باز کرد، ماهیت گوگل به شکلی است که هر شخصی را با هر نوع سلیقه و سطح علمی در خود جای میدهد . اگر کمی به پیرامون خود دقیق شوید میبینید آحاد مردم از قشر های مختلف جامعه ؛ به نوعی با جستجوگر گوگل سر و کار دارند .

ثبت آگهی رایگان در صفحه اول گوگل ، تبلیغات اینترنتی رایگان در گوگل ، آگهی گوگل رایگان ، تبلیغات گوگلی ارزان ، آگهی در گوگل ، تبلیغ در گوگل ، تبلیغات ارزان
ثبت آگهی رایگان در گوگل – تبلیغات اینترنتی در گوگل

جدای از جایگاه آن شخص در جامعه و بدور از دسته بندی های رایج در دنیای حقیقی ؛ موتور جستجوی گوگل محفلی است برای هر فرد با هر سن ، هر نگرش ، هر سلیقه و با هر سطح تحصیلات که برای رفع نیازهای خود به آن مراجعه می کند.

حضور در صفحه اول گوگل

همانطور که می دانید برای هر کسب و کاری درج آگهی و حضور در صفحه اول گوگل سرنوشت ساز است، به عبارت دیگر اگر شرکت شما برای موارد مرتبط با خدمات یا کالایتان حین جستجو کاربران در صفحه اول گوگل نمایش داده شود، تماس های بیشتری با شما گرفته می شود و در نتیجه تعداد مشتریان و درآمد شما نیز بالاتر خواهد رفت. در نتیجه یک کسب و کار موفق زمانی به اهداف خود خواهد رسید که دارای بازدیدکننده باشد، و البته که شما از طریق تبلیغاتی در صفحه اول گوگل حجم زیادی از بازدیدکنندگان هدفمند و مرتبط با خدمات یا محصولاتتان را خواهید یافت. با ثبت آگهی رایگان در گوگل و انجام اعمال سئو توسط یک تیم سئوی زبده در صفحه اول گوگل حضور پیدا کنید.

از این رو صاحبان کسب و کار های گوناگون و حتی فعالان در عرصه املاک نیز به دنبال درج آگهی و حضور و دیده شدن در صفحه اول گوگل می باشند. زیرا هرکس که به دنبال چیزی می گردد، آن را در آگهی های گوگل جستجو می کند حتی ملک و مسلما در اینترنت موتورهای جستجوگر برای اینکار ساخته شده اند. معروف ترین موتور جستجوگر اینترنتی یعنی گوگل بهترین گزینه برای ثبت تبلیغات مشاغل است. شما می توانید با ثبت آگهی رایگان در گوگل حتی ملک خود را نیز سریع تر به فروش برسانید.

راستی اگر میخواستیم این اطلاعات را به شکل دیگری به عرض شما برسانیم چقدر باید هزینه میکردیم ؟

ثبت آگهی رایگان در صفحه اول گوگل ، تبلیغات اینترنتی رایگان در گوگل ، آگهی گوگل رایگان ، تبلیغات گوگلی ارزان ، آگهی در گوگل ، تبلیغ در گوگل ، تبلیغات ارزان
ثبت آگهی رایگان در گوگل – تبلیغات اینترنتی در گوگل

ثبت آگهی رایگان در گوگل با سایت ژنوس

ما در سایت تبلیغاتی ژنوس ابتدا در مورد کسب و کار شما تحقیق کرده و بهترین و پرجستجو ترین کلماتی را که مشتریان بالقوه شما در گوگل جستجو می کنند را پیدا می کنیم و با توجه به این کلمات صفحه تبلیغاتی شما را سئو کرده و در گوگل ثبت می کنیم و البته کلمات پیشنهادی شما را نیز در زمره این کلمات قرار خواهیم داد.

حتما می دانید که برای آمدن تبلیغات شما به صفحه اول گوگل در درجه اول نیازمند یک محتوای قوی و کاربر پسند و البته گوگل پسند می باشیم؛ تیم تولید محتوای ژنوس برای شما محتوایی یکتا ، سئو شده و آسمانخراشی در صفحه تبلیغاتی شما قرار می دهد تا در سریع ترین زمان به صفحه اول گوگل برسید.

ثبت آگهی رایگان در گوگل با رصد رایگان

ما در تمام مدت قرارداد، صفحه تبلیغات گوگل شما را رصد کرده و رتبه آن و تعداد کلیک روی آگهی را در کلمات کلیدی مختلف که کاربران در گوگل سرچ کرده اند مورد سنجش قرار می دهیم. همچنین کلمات کلیدی جدیدی که به تازگی توسط کاربران مورد توجه بیشتری قرار گرفته اند را به تبلیغات شغلی شما اضافه می کنیم تا درصد بازدید کننده هدفمند و در نتیجه مشتری بیشتری از گوگل جذب کنید.

ثبت نظر