سایت درج آگهی رایگان در اینترنت

اگر صاحب کسب و کار هستید و نیاز به مشتری بیشتر دارید، با درج آگهی و تبلیغات اینترنتی در سایت نیازمندیهای ژنوس با میانگین بازدید روزانه ۱۰۰ هزار تا ۲۰۰ هزار نفر از تهران و سایر شهرهای ایران به هدف خود خواهید رسید؛ به دلیل بازدید بالا و ارائه خدمات حرفه ای با ۳۳ آیتم تبلیغاتی ، درج آگهی در ژنوس رایگان نیست.


برای درج آگهی با ما تماس بگیرید.


تماس و واتس اپ : ۰۹۱۲۵۶۳۹۸۴۲


تاریخچه درج آگهی اینترنتی

آثار به جای مانده از تمدن های باستانی حاکی از آن است که برای هزاران سال از لباس ها و قصرهای خیره کننده معبدها و مجسمه های عظیم، علامت ها و نشانه های اسرارآمیز و مجادله ها و بحث های مبسوط قانونی و مذهبی، به منظور متقاعدکردن عامه مردم به قدرت فوق بشری و ماورای طبیعی پادشاهان و راهبان استفاده میشده است. شاید بتوان تحلیل نظام مند و مستقل تبلیغات، به ویژه در مطالعات غربی را به حدود سالهای ۵۰۰ قبل از میلاد بازگرداند که با مطالعه فن سخنوری آغاز شد. معلمان بزرگی همچون سقراط، افلاطون و ارسطو برای اینکه بحث های خود و شاگردانشان را قانع کننده تر سازند و در برابر مخالفان خود متقابلاً دست به تبلیغ بزنند و نیز به شاگردان خود چگونگی درک مغلطه های منطقی را بیاموزند، به تدوین قوانین سخنوری پرداختند.

آگهی ها و تبلیغات بازرگانی تاریخچه ای طولانی دارد و شیوه های معاصر تبلیغات و بازاریابی، محصول تکامل قرن ها تجربه و فعالیت پیام رسانان، مبلغان و بازرگانان به شمار می آید. آگهی های تجاری و تبلیغ از آنجا برای انسان اهمیت یافت که او به مبادله کالا مبادرت کرد. مبادله کالا وسیله ای برای تعویض مازاد تولیدات شامل سبزیجات و مواد غذایی، پوشاک، لوازم زندگی و .. با مایحتاج ضروری از محل تولیدات غیره بود. تبلیغات با ظهور شهرنشینی مورد توجه قرار گرفت و به تدریج با بهره گیری از روش های گوناگون تکامل یافت.

تاریخچه درج تبلیغات رایگان در اینترنت

درج تبلیغات رایگان در اینترنت

امروزه برای رونق کسب و کار و یا ارائه خدمات یکی از بهترین روش ها درج آگهی در اینترنت و در واقع در سایت های درج آگهی و تبلیغات اینترنتی می باشد ، سایت تبلیغاتی ژنوس یکی از پر بازدید ترین سایت های درج آگهی اینترنتی می باشد که میتوانید به صورت رایگان و غیر رایگان آگهی و تبلیغات خودتان را ارسال نمایید؛ توجه داشته باشید که برای درج آگهی باید در سایت عضو شوید بعد آگهی و تبلیغ را ارسال نمایید.


درج آگهی رایگان در سایت های پربازدید

درج آگهی و تبلیغات  اینترنتی در سایت های پربازدید باعث افزایش فروش محصولات و خدمات شما خواهد شد ، دقت داشته باشید که این تنها دلیل نمی تواند باشد، استاندارد بودن سایت بروز بودن سایت و همچنین سئوی درست و در نهایت کیفیت متن آگهی شما باعث افزایش بازدید آگهی تبلیغاتی شما خواهد شد.

نکته : معمولا آگهی های رایگان به صورت محدود و با امکانات کم ارائه می شوند پس بهتر است که همیشه آگهی های خود را به صورت ویژه و نامحدود بزنید تا در موقع اوج گرفتن رتبه در گوگل منقضی نشوند !

تاریخچه درج تبلیغات رایگان در اینترنت

درج تبلیغات رایگان در سایت

درج آگهی رایگان شاید کلمه ای باشد که شما برای تبلیغات کسب و کارتان در گوگل سرچ کردید ، درج آگهی رایگان می تواند تاثیری در کسب و کار شما داشته باشد اما درصد تاثیر در تبلیغ کسب و کار و یا خدمات شما کمتر از آگهی ویژه و درج آگهی با هزینه می باشد ، سایت های تبلیغات و نیازمندی کلیه خدمات تبلیغات رایگان و آگهی رایگان و همچنین تبلیغات اینترنتی ویژه و با هزینه را ارائه می کنند که بازدید کننده یکی از حالات را انتخاب میکند ، تجربه نشان داده مشاغل و کسب و کارهایی در بازار موفق هستند که برای تبلیغات خودشان هزینه کردند؛ کمتر کسب و کاری می توان پیدا کرد که بدون تبلیغات به رونق کسب و کار رسیده باشد شاید هم هیچ کسی را نتوان مثال زد!

ثبت نظر