راهنمای خرید انواع چادر مسافرتی و کوهنوردی – Travel Tent Price

راهنمای خرید چادر مسافرتی و آشنایی با انواع لوازم یدکی آن

سایت تبلیغاتی ژنوس : راهنمای خرید انواع چادر مسافرتی و کوهنوردی و آشنایی با لوازم یدکی آن ( Travel Tent Price ) : چادرهای مسافرتی بهترین وسیله برای اکثر گردشگران و علاقه مندان به کمپینگ می باشد که در سایز و رنگهای متفاوتی موجود می باشند. در کنار وسایل دیگر برای سفر، مکانی امن و مطمئن برای سرپناه و استراحت نیاز است. پیشنهاد می شود قبل از خرید اطلاعاتی راجع به این محصول داشته باشید زیرا انواع مختلفی دارند و ممکن است در حین خرید آن گمراه شوید. با كمي دقت متوجه میشويم كه چادر مسافرتی امروزه به عنوان يكي از اصلي‌ترين لوازم سفر گوشه‌ای از صندوق اتومبيل قرار گرفته و بنابراين اگر قصد خريد اين وسيله را داريد به توصيه‌های ما توجه كنيد تا چادری راحت و ايمن را براي سفرهای خود تهيه كنيد و از راحتی داخل آن هنگام سفر با خانواده لذت ببريد.

راهنمای خرید بهترین چادر مسافرتی | مجله

چادر مسافرتی به انگلیسی TRAVEL TENT

ظرفیت انواع چادر مسافرتی

در زمانی که قصد خرید یک چادر مسافرتی را دارید در اولین مرحله باید به این موضوع فکر کنید که چه تعداد از افراد می خواهند آن را استفاده کنند بنابراین ظرفیت در انتخاب چادر بسیار مهم است که با کف آن سنجیده می شود در ضمن وسایل همراه خود را در نظر بگیرید.


جداره چادر مسافرتی (نما از خارج)

راهنمای خرید انواع چادر مسافرتی و کوهنوردی و آشنایی با لوازم یدکی آن ( Travel Tent Price ) : بسیاری از گردشگران و در رابطه با جنس دیواره های چادر سفر مشکل دارند چون که اکثر چادرهای مسافرتی دارای ضخامتی نازک هستند که در هنگام شب، داخل چادر دیده می شود. بهتر است که دیواره آن دولایه باشد تا حریم خصوصی تان در زمانی که در آن ساکن شده اید، حفظ شود. این موضوع زمانی که چادر مورد استفاده خانواده است از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. می توانید در زمان خرید از فروشنده بخواهید که یک مدل از آن را برای تان باز کند.

راهنمای خرید بهترین چادر مسافرتی | مجله


نصب آسان چادر مسافرتی

نصب بعضی از مدل های چادر مسافرتی خانوادگی سخت است و ممکن است شما در نگاه اول فکر کنید که از عهده نصب  آن بر نمی آیید اما در اینجا باید به نصب آسان چادرهای مسافرتی اشاره کنیم. این محصول همراه لوازم جانبی قابل دسترس است و به راحتی می توانید با استفاده از میله های موجود، آن را نصب کنید.


لوازم یدکی چادر مسافرتی

راهنمای خرید انواع چادر مسافرتی و کوهنوردی و آشنایی با لوازم یدکی آن ( Travel Tent Price ) : چادر سفری شامل لوازم یدکی و اجزای مورد نیاز می باشد که داخل محصول موجود می باشد. هنگام خرید دقت کافی نسبت به این لوازم را داشته باشید چون که برای نصب چادر بسیار مهم هستند. در اینجا به خدمات پس از فروش این محصولات اشاره می کنیم که در صورت بروز هر گونه خرابی مانند شکستن میله و یا بست ها می توانید از آن استفاده کنید.


ارتفاع چادر مسافرتی

چادرهای مسافرتی خانوادگی باید ارتفاع مناسبی در رابطه با نوع مصرف خود داشته باشند. هر کدام کاربرد خاص خود را دارند پس در این صورت ارتفاع آنها متفاوت می باشد. برای مثال برای مصارف خانوادگی طوری طراحی شده اند که به راحتی در آن می توانید بایستید. در این صورت بهتر است ارتفاع آن را قبل از خرید بسنجید به علاوه ممکن است چادرهای مناسب کوهنوردی فضا و ارتفاع زیادی نداشته باشند.


نکته: نوع کاربرد خود را از خرید چادر مسافرتی مشخص کنید.


وزن چادر مسافرتی و کوهنوردی

اکثرا بر این باورند که همه چادرهای مسافرتی سنگین هستند و به راحتی قابل حمل و نقل نمی باشند اما باید ذکر کنیم که در کنار محصول، لوازم جانبی هم وجود دارد و همچنین بستگی به مدل چادر و موارد استفاده آن، وزن متغیری دارند. همیشه در نظر بگیرید که جایی که برای سفر و نصب چادر انتخاب کرده اید نزدیک اتومبیل تان نخواهد بود.


نکته: قبل از خرید وزن آن را چک کنید.


اندازه بسته بندی چادر مسافرتی و کوهنوردی

قبل از خرید یک نمونه از آن به اندازه بسته بندی چادر دقت کافی داشته باشید تا با کمبود جا مواجه نشوید. اندازه های متفاوتی دارد که روی بسته بندی آن چاپ شده است.


فضای داخلی چادر مسافرتی و کوهنوردی

راهنمای خرید انواع چادر مسافرتی و کوهنوردی و آشنایی با لوازم یدکی آن ( Travel Tent Price ) : امروزه اکثر افراد از فضای کم و کوچک چادرهای مسافرتی ناراضی هستند. بهتر است قبل از خرید تمام جوانب را در رابطه با خرید آن در نظر بگیرید. اگر تعداد افراد زیادی در هنگام سفر و یا کمپینگ هستید بهتر است مدلی را جست و جو کنید که فضای داخلی اتاق آن بزرگتر باشد.


نکته: نه تنها تعداد افراد بلکه وسایل جانبی همراه خود را برای اندازه فضای داخلی اتاق در نظر بگیرید.


پنجره ها

وجود پنجره بر روی چادر الزامیست چون که موجب می شود تا نور کافی به داخل چادر بتابد و موجب تهویه هوا شود. پنجره ها باید دارای محافظ باشند تا از ورود حشرات جلوگیری کنند.


جنس چادر مسافرتی و کوهنوردی

یکی از مهم ترین ویژگی های چادر جنس آن است باید مرغوب و با کیفیت باشد. اکثر چادرها از جنس پلاستیکی ساخته شده اند. به جنس آن دقت کنید و موارد مصرف را در نظر بگیرید.


انواع چادر مسافرتی و کوهنوردی

همه ما دنبال بهترین نمونه از چادر سفر هستیم که می خواهیم بخریم پس تمام جوانب را می سنجیم اندازه، فضا، جنس و .. را مورد بررسی قرار می دهیم تا بهترین نمونه را پیدا کنیم. چادرهای مسافرتی انواع مختلفی از نظر شکل ظاهری دارند که به اختصار به توضیح آن ها می پردازیم تا بتوانید محصول مد نظر خود را انتخاب کنید.


چادر چارچوب دار مسافرتی و کوهنوردی

بهترین مدل از چادرهای مسافرتی هستند که ارتفاع و فضای داخلی بالایی دارند به راحتی می توانید داخل آن بایستید جنسی محکم و مقاوم در برابر شرایط بد جوی دارد. مناسب برای مصرف خانوادگی است. همراه لوازم جانبی آن به آسانی نصب می شود.

راهنمای خرید بهترین چادر مسافرتی | مجله
چادر چارچوب دار

چادر گرده ماهی

این مدل چادرها مثلثی شکل هستند. سایز و اندازه بزرگی دارند که به وسیله ۲ چوب عمودی نگه داشته می شوند. از سقف پهنی برخودار می باشند به وسیله طناب به زمین وصل می شوند تا در برابر باد محکم باقی بماند.

راهنمای خرید بهترین چادر مسافرتی | مجله
چادر گرده ماهی

چادر گنبدی مسافرتی و کوهنوردی

راهنمای خرید انواع چادر مسافرتی و کوهنوردی و آشنایی با لوازم یدکی آن ( Travel Tent Price ) : یکی از مدل های پر فروش در چادرهای مسافرتی هستند. وزن سبک و حمل و نقل آسان دارند. سقف چادر مانند یک گنبد می باشد و جنس بدنه آن محکم، مقاوم و از جنس پلاستیک است. سایز و تنوع رنگ دارد و به آسانی نصب می شود.

راهنمای خرید بهترین چادر مسافرتی | مجله
چادر گنبدی

چادر ژئودزيک

مانند مدل قبل سقف گنبدی شکل دارد فقط سقف آن توسط طناب به زمین محکم می شود تا استقامت زیادی را برای چادر بوجود بیاورد. این چادر انعطاف پذیر، سبک و قابل حمل و نقل آسان است که یکی از گزینه های مورد علاقه برای افرادی است که به دنبال این ویژگی ها میباشند.

راهنمای خرید بهترین چادر مسافرتی | مجله
چادر ژئودزيک

چادر گردشی مسافرتی و کوهنوردی

این چادر مسافرتی به وسیله میله های موجود در آن نصب می شوند. ویژگی منحصر به فرد این محصول، داشتن سایبان است که در جلوی چادر می باشد. از جنس نایلون و پلی استر است.

راهنمای خرید بهترین چادر مسافرتی | مجله
چادر گردشي

چادر رو در رو

یکی از مدل های مورد علاقه کوهنوردان است. این چادر مسافرتی شامل ۲ قسمت می باشد که تکه ای از آن مانند چادر گنبدی شکل است و قسمت دیگر، مانند مدل گرده ماهی است که به وسیله طناب به زمین وصل می شود. این مدل هم دارای سایه بان می باشد.

راهنمای خرید بهترین چادر مسافرتی | مجله
چادر رو در رو

چادر تونلی يا حلقه ای مسافرتی و کوهنوردی

این مدل نیز بیشتر مورد علاقه کوهنوردان می باشد. مانند یک تونل می ماند  که از سقف به زمین بوسیله طناب وصل می شود. فضای داخلی آن بسیار زیاد است. سقف و بدنه ای مقاوم دارد.

راهنمای خرید بهترین چادر مسافرتی | مجله
چادر تونلي يا حلقه اي

چادر مسافرتی و کوهنوردی اتوماتیک

راهنمای خرید انواع چادر مسافرتی و کوهنوردی و آشنایی با لوازم یدکی آن ( Travel Tent Price ) : چادر های مسافرتی اتوماتیک در حقیقت نسل جدید چادر هایی هستند که براحتی قابل نصب و همینطور جمع آوری میباشند، در  حقیقت فرم ساختار چادر مسافرتی ذکر همان چادر عصلیی بوده با این تفاوت که این چادر ها توسط یک سیستم بسیار ساده با سازه عصایی روی بدنه خود نصب شده اند و براحتی بعد از خارج کردن از کیف حمل خود میتوان آنها را راه اندازی نمود، از انواع  مختلف این چادرها میتوان به چادر مسافرتی کیت با نام مستعار kit یا همان چادر خاوران و چادر مسافرتی اتوماتیک فیت با نام مستعار fit یا همان چادر فخر ایران اشاره کرد، این چادر ها ساخت ایران میباشند و پایه های این چادر ها فلزی بوده که که از نظر استاندارد های جهانی ساخت چادر مورد تایید نمیباشند چرا که پایه های فلزی اولاً موجب سنگینی چادر شده و در ثانی باعث میشود ابعاد بسته بندی چادر بزرگ تر شود و حمل و نقل آن سخت تر باشد، ایراد دیگر که باید به آن اشاره کرد فشار پایه ها در حالت ایستا است که مخصوصا در حالت هایی که باد باشد دچار فشار بهمین پایه ها میشود.

راهنمای خرید بهترین چادر مسافرتی | مجله
چادر مسافرتی اتوماتیک

راهنمای خرید چادر مسافرتی و کوهنوردی ، بهترین انواع چادر مسافرتی ، بهترین برند چادر مسافرتی ، دیجی کالا چادر مسافرتی ، قیمت چادر مسافرتی ۶ نفره ، قیمت چادر مسافرتی فنری ۱۰ نفره ، چادر مسافرتی حرفه ای ، چادر مسافرتی عصایی ، چادر مسافرتی آمریکایی ، چادر مسافرتی fit ، چادر مسافرتی دست دوم ، کدام چادر مسافرتی بهتر است؟ ، نکات مهم در خرید چادر مسافرتی ، لوازم یدکی چادر مسافرتی ، فنر چادر مسافرتی

camping tents for sale , canopy tents for sale , camping tent , tents for sale , travel tent price , best camping tents , cabin tent , coleman tents , family tent , large camping tents with rooms

ثبت نظر