۱۱ مدل روکش مبل راحتی جدید و انواع پیراهن و کاور مبل آماده

انواع پیراهن و روکش مبل جدید راحتی کلاسیک سلطنتی و استیل

۱۱ مدل روکش مبل راحتی جدید و انواع پیراهن و کاور مبل آماده : چه مبل شما نو باشد و چه ۱۰ سال از خرید آن گذشته باشد، خرید پیراهن مبل یا کاور مبل قابل شستشو کمک می کند تا مبل شما همیشه نو و زیبا به نظر برسد. در واقع با استفاده از کاور مبل نیازی به تعویض مبلمان ندارید. پیراهن مبل یا روکش مبل در کل در دو مدل به فروش می رسند : آنها یا از قطعات جداگانه ای از پارچه انعطاف پذیر ساخته شده اند که پایه مبل و کوسن ها را کاملاً محصور می کند و یا دارای لایه های ضخیمی از مواد هستند که به راحتی روی مبل می چسبند و با تسمه های محکم در جای خود ثابت می مانند. گزینه دوم پیراهن مبل یا کاور مبل برای اهداف موقت بهتر است ( به عنوان مثال ، نگه داشتن مبل بدون لکه در مهمانی تولد کودک یا هنگام نشستن حیوان خانگی ) ، در حالی که طرح اول برای استفاده مداوم در نظر گرفته شده است. کاور های مبل جدید به صورت ضد آب طراحی و دوخته می شوند که برای انواع مبلمان راحتی ، کلاسیک ، سلطنتی و استیل کاربرد دارند.

خرید پیراهن مبل ارزان و با کیفیت

تماس و مشاوره خرید انواع روکش مبلمان

۰۲۱۶۶۳۹۳۷۷۸

۰۹۳۷۴۶۶۴۹۴۳

۰۹۱۲۸۴۷۳۷۷۶

11 مدل جدید 2020 از روکش و پیراهن مبل راحتی ، کلاسیک ، سلطنتی و استیل آماده پارچه ای و چرم ، کاور مبل آماده ضد آب ، روکش مبلمان ترک ژلاتینی یا ژله ای

این ۱۱ پیراهن مبل جدید محصول سال ۲۰۲۰ را ببینید و با خرید روکش مبل ، آن را در مقابل نشستن گاه و بیگاه بچه ها ، پنجه های کثیف حیوانات خانگی و ریختن نوشیدنی محافظت کنید :

۰۱ – مدل جدید پیراهن یا کاور مبل راحتی کلاسیک کشی آماده

۱۱ مدل روکش مبل راحتی جدید و انواع پیراهن و کاور مبل آماده : این مدل پیراهن مبل راحتی که با پارچه کشی پلی استر دوخته شده و کاملا متناسب با مبل شماست. این مدل روکش مبل راحتی قابل شستشو بوده و فرم خود را از دست نمی دهد. نصب این کاور مبل فوری بوده و به سرعت قابل استفاده است. این کاور مبل در ۲۴ رنگ اورجینال عرضه شده است.

۰۲ – مدل جدید پیراهن یا روکش مبل راحتی کلاسیک کشی چهارخونه

۱۱ مدل روکش مبل راحتی جدید و انواع پیراهن و کاور مبل آماده : تمامی طرح های این مدل پیراهن مبل بصورت چهارخونه و دوخته شده با پارچه کشی می باشند. این کاور مبلمان برای مبل هایی تا عرض ۹۰ اینچ مناسب است. این مدل روکش مبل بسیار مناسب برای محافظت از مبل خود در برابر حیوانات خانگی که تمایل به خراشیدن یا کثیف کاری زیادی دارند.

۰۳ – مدل کاور یا پیراهن مبل راحتی کشی دو تکه

مدل پیراهن مبل دوتکه متناسب برای مبل هایی با عرض ۷۴ تا ۹۶ اینچ که این کاور مبل این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید آن را به سبک کاملاً بدون درز روی مبل بکشید.

۰۴ – مدل روکش یا کاور مبل راحتی  جدید مخملی خواب دار بدون نوار

۱۱ مدل روکش مبل راحتی جدید و انواع پیراهن و کاور مبل آماده : این مدل روکش یا پیراهن مبل بسیار مناسب برای مبل های صدمه دیده توسط حیوانات خانگی یا دلایل دیگر بوده و باعث می شود مبل شما مثل روز اول نو به نظر برسد. طراحی بدون نوار این مدل کاور مبل باعث زیبایی بی حد و حصر آن شده و بسیار برای جلوگیری از نفوذ گرد و غبار مناسب است. این پیراهن مبل هنگام چرت زدن روی مبل به شما آرامش زیادی می بخشد.

۰۵ – مدل پیراهن یا روکش مبل راحتی بدون لغزش آماده

۱۱ مدل روکش مبل راحتی جدید و انواع پیراهن و کاور مبل آماده : بعضی مواقع شما به دلیل آمدن مهمان یا ورود بچه ها و حیوانات خانگی به منزل، به یک روکش یا پیراهن مبل فوری نیاز دارید. این مدل محافظ و کاور مبل دارای یک بافت جیر مانند است که دارای قابلیت دفع مایع می باشد و قسمت زیرین آن ضخیم است ، بنابراین به محض نشستن میهمانان و بلند شدن از روی مبل شما ، سر نمی خورد. چقدر خوب می شد که یکی از اینها برای جلوگیری از سر خوردن فرش ها هم درست می کردند !

۰۶ – مدل کاور یا روکش مبل راحتی IKEA

حالا زمان آن رسیده که مدل پیراهن مبل خود را با دکور منزلتان ست کنید. تقریبا هر مدلی از مبل های IKEA دارای مدل کاور مبل مخصوص به خود است که می توانید مبلتان را با طرح های مختلف آن ست کنید.

۰۷ – مدل کاور یا پیراهن مبل راحتی خاکستری ساده و آماده

این مدل کاور یا روکش مبل طرحی ساده داشته و مناسب افراد ساده پسند است. رنگ خاکستری پیراهن مبل در بین عموم طرفدار زیادی دارد و پر فروش است.

۰۸ – مدل کاور یا روکش مبل راحتی کلاسیک دو رو یا دو طرفه

این مدل پیراهن مبل از نوع دو رو یا دوطرفه است که بسیار مورد علاقه مصرف کنندگان می باشد. به دلیل الگوی نه چندان ظریف این روکش مبل ، ما می گوییم که این انتخاب بهترین گزینه برای استفاده در مواقعی است که میهمانان یا حیوانات خانگی یا بچه ها برای بازدید آخر هفته به منزل شما می آیند.

۰۹ – مدل کاور یا پیراهن مبل راحتی جدید دو تکه با نصب راحت

این مدل کاور یا روکش مبل دوتکه را به راحتی می توان روی مبل کشید و یا برداشت تا بتوانید هر از چند گاهی با این پیراهن مبل ظاهری متفاوت به مبل خود بدهید. این مدل دارای ۱۲ رنگ اورجینال می باشد.

۱۰ – مدل روکش یا کاور مبل جدید راحتی جیر جلیقه ای آماده

این مدل روکش مبل یا پیراهن مبل جیر جلیقه ای با اتصالاتی که دارد قابلیت نصب و حذف آسان دارد.

۱۱ – مدل روکش یا پیراهن مبل راحتی کلاسیک کرکی مخملی

۱۱ مدل روکش مبل راحتی جدید و انواع پیراهن و کاور مبل آماده : بگذارید تا سگتان بدون صدمه زدن به مبلتان روی آن لم داده و احساس راحتی کند؛ این مدل کاور مبل مخملی در طرح ها و سایزهای متنوعی موجود است و نه تنها راحت است بلکه در قسمت پشت ، نشیمن گاه و بازوهای مبل دارای محافظ مخصوص در برابر چرک و کثیفی است.

منبع : Bestproducts

ثبت نظر