انواع مدل کاشت ناخن و دیزاین جدید ۲۰۲۰ – تصاویر کاشت ناخن

جدیدترین انواع مدل کاشت و دیزاین ناخن ۲۰۲۰ – انواع کاشت ناخن جدید

انواع مدل کاشت ناخن و دیزاین جدید ۲۰۲۰ با تصاویر کاشت ناخن : ناخن های بلند انگشتان تان را زیبا می کند اما آیا هر مدل و تیپ ناخنی به دست های شما می آید؟ وقتی ناخن ها را مانیکور می کنید باید در انتخاب مدل ناخن دقت کنید اما آیا می دانید که بهترین مدل کاشت ناخن برای انگشتان شما کدام است. آیا می دانید بهترین مدل کاشت ناخن عروس کدام است ؟ به همان اندازه که رنگ و طرح کاشت ناخن برایتان اهمیت دارد، تیپ ناخن هایتان نیز باید متناسب با انگشتان تان باشد در غیر این صورت دست هایتان جذابیت خود را از دست خواهند داد. اگر دوست دارید بدانید که چه مدل ناخنی به دستهای شما می آید، در ادامه مطلب انواع کاشت ناخن جدید به همراه تصاویر آن با ما همراه باشید. در ضمن در انتخاب آرایشگاه نیز دقت کنید و از بین بهترین آرایشگاه های زنانه در تهران این انتخاب را انجام دهید.


ثبت تبلیغات خدمات کاشت ناخن


انواع مدل کاشت ناخن جدید در سال ۲۰۲۰

انواع مدل کاشت ناخن و دیزاین جدید ۲۰۲۰ با تصاویر کاشت ناخن : اگر چه تنوع بسیاری در مدل های کاشت ناخن مختلف ناخن وجود دارد اما از میان آنها ۵ مدل حرف اول را می زند یا به بیانی پایه و اساس دیگر مدل ها هستند. مربع، گرد، بیضی، بادامی و بیضی-مربع. برای این که تشخیص دهید کدام مدل کاشت ناخن برای دست های شما مناسب است، باید طول و پهنای انگشتان تان را در نظر بگیرید. برخی از این مدل ها نیر مدل های کاشت ناخن عروس می باشند.


جدیدترین مدل های طراحی و کاشت ناخن
فرم کاشت ناخن بادامی

مدل کاشت ناخن جدید بادامی ۲۰۲۰ برای عروس

انواع مدل کاشت ناخن و دیزاین جدید ۲۰۲۰ با تصاویر کاشت ناخن : ناخن های بادامی شکل در قسمت بالای خود باریک تر می شوند. اگر چه این مدل کاشت ناخن برای ناخن های کوتاه مناسب نیست اما برعکس روی انگشتان بلند و کشیده بسیار زیبا و جذاب است. از آنجا که این مدل کاشت ناخن ظریف و کشیده است، اگر انگشتانی باریک و بلند دارید، حتما آن را امتحان کنید. اگر خواستید که ناخن هایتان را به این فرم سوهان بکشید و لاک بزنید، پیشنهاد ما به شما لاک هایی به رنگ های خنثی یا کمرنگ با طرح های هنری است. این مدل برای کاشت ناخن عروس نیز استفاده می شود.


جدیدترین مدل های طراحی و کاشت ناخن
مدل کاشت ناخن گرد

مدل کاشت ناخن جدید گرد ۲۰۲۰

انواع مدل کاشت ناخن و دیزاین جدید ۲۰۲۰ با تصاویر کاشت ناخن : اگر دوست دارید که ناخن هایتان را کوتاه نگه دارید، مدل کاشت ناخن گرد بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.  مدل گرد کاشت ناخن که مدلی کوتاه و طبیعی است برای افرادی که انگشتان کوتاه و پهنی دارند، مناسب است. این مدل کاشت ناخن ناخن های شما را باریک و بلندتر نشان خواهد داد، بنابراین اگر انگشتان تان باریک است، بهتر است که این مدل را انتخاب نکنید. از آنجا که این مدل کاشت ناخن کوتاه است و به مراقبت زیادی احتیاجی ندارد، برای خانم های شاغل که وقت زیادی برای گذراندن در سالن زیبایی ندارند، بسیار مناسب است.

اگر به دنبال رنگی مناسب برای آن می گردید، باید بگوییم که هر رنگی با این طرح کاشت ناخن جور در می آید. رنگ های خنثی، روشن یا حتی جیغ. رنگ لاک تان کاملا بستگی به حال و هوای آن روزتان دارد، بنابراین در انتخاب آن هیچ محدودیتی ندارید.


جدیدترین مدل های طراحی و کاشت ناخن
فرم کاشت ناخن مربع

مدل کاشت ناخن جدید مربع ۲۰۲۰ برای عروس

انواع مدل کاشت ناخن و دیزاین جدید ۲۰۲۰ با تصاویر کاشت ناخن : درست شبیه ناخن های گرد، ناخن های مربعی نیز برای انگشتان کوتاه مناسب است. برای بدست آوردن این مدل کاشت ناخن ، باید دو ضلع جانبی ناخن را موازی و صاف سوهان کنید. لبه آزاد ناخن باید بر این دو ضلع عمود باشد. وقتی مربع کاملی بدست آوردید، سوهان ناخن را بردارید و دو گوشه تیز آن را کمی انحنا دهید. از دیگر فواید این مدل کاشت ناخن آن است که استقامت بیشتری نسبت به دیگر مدل ها دارد و به سختی می شکند. برای لاک ناخن هایتان نیز ما رنگی روشن، جیغ و براق را به شما پیشنهاد می دهیم. و البته برای مدل کاشت ناخن عروس نیز مناسب است.


جدیدترین مدل های طراحی و کاشت ناخن
مدل کاشت ناخن بیضی

مدل کاشت ناخن جدید بیضی ۲۰۲۰ برای عروس

انواع مدل کاشت ناخن و دیزاین جدید ۲۰۲۰ با تصاویر کاشت ناخن : مدل بیضی کاشت ناخن از مدل هایی است که هم برای انگشتان کوتاه و پهن هم برای انگشتان بلند و کشیده مناسب است. این مدل کاشت ناخن تقریبا شبیه به مدل بادامی است با این تفاوت که باید قسمت بالای آن را پهن تر سوهان بکشید. اگر این مدل کاشت ناخن را برای انگشتان تان استفاده کرده اید، از لاک هایی با رنگ های پاستلی و طرح های هنری برای تزیین آن استفاده کنید. این مدل در زمره مدل های کاشت ناخن عروس نیز است.


جدیدترین مدل های طراحی و کاشت ناخن
فرم کاشت ناخن بیضی مربع

مدل کاشت ناخن جدید بیضی مربع ۲۰۲۰ برای عروس

انواع مدل کاشت ناخن و دیزاین جدید ۲۰۲۰ با تصاویر کاشت ناخن : یکی دیگر از مدل های کاشت ناخن برای افرادی که ناخن های بلند را ترجیح می دهند، مدل بیضی- مربعی است که به مدل بالرینی نیز مشهور است. برای این مدل کاشت ناخن باید ناخن هایتان بلند و باریک باشد. با ادغام مدل شیک بیضی و مدل مربع، این مدل ناخن را بدست می آورید که برای اکثر خانم ها مناسب است. ابتدا ناخن خود را به شکل مربع کامل درآورید و اضلاع جانبی آن را صاف و موازی کنید. زوایای تیز را سنباده بکشید تا گرد و منحنی شود. البته نباید آنقدر این دو زاویه را گرد کنید که از مدل مربعی بیفتد. اگر به فکر رنگ لاک تان هستید، باید اضافه کنیم که هر رنگ لاکی، از رنگ های کمرنگ و ملایم گرفته تا رنگ های جیغ و پر رنگ، روی این مدل کاشت ناخن به زیبایی می درخشد.


مدل کاشت ناخن ۲۰۲۰ ، انواع مدل کاشت ناخن جدید ، انواع کاشت ناخن و دیزاین ، مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک ، انواع مدل کاشت ناخن هلویی ، مدل کاشت ناخن عروس ، انواع کاشت ناخن فرنچ ، مدل کاشت ناخن مربعی ، انواع کاشت ناخن نمازی ، مدل کاشت ناخن اداری ، مدل ناخن گلدونی ، مدل ناخن گرد ، مدل کاشت ناخن ساده ، مدل ناخن تیز ، کاشت ناخن کوتاه ، کاشت ناخن پودری ، کاشت ناخن دخترانه ، بهترین مدل های کاشت ناخن ۲۰۱۸ ، مدل کاشت ناخن ساده ، مدل کاشت ناخن نوک تیز ، مدل کاشت ناخن طبیعی ، مدل کاشت ناخن بیبی بومر ، اسم انواع کاشت ناخن با عکس ، انواع تیپ کاشت ناخن ، مدل ناخن جدید ۲۰۱۸ ، مدل ناخن ۲۰۱۸ ، دیزاین ناخن ۲۰۱۸ ، طرح ناخن ۲۰۱۸ ، فرنچ ناخن ۲۰۱۸ ، جدیدترین طراحی ناخن ۲۰۱۸ ، رنگ لاک ناخن ۲۰۱۸ ، جدیدترین مدل کاشت ناخن ۲۰۱۹

ثبت نظر