بهترین ژست های عکاسی در پارک ، جنگل و طبیعت

ژست های عکاسی در پارک

ژست عکاسی در پارک و جنگل – یکی از بهترین مکان ها برای گرفتن عکس های زیبا و به یاد ماندنی پارک ها و طبیعت هستند، در زیر چند شگرد که به شما کمک می کند تا تصاویر زیباتری را ثبت کنید به شما می آموزیم. این اصول شامل ژست های عکاسی خانوادگی در طبیعت هم می شود. عکس گرفتن در طبیعت رسالت بزرگی است چون وظیفه انتقال حس های نابی که از طبیعت در جان انسان رخنه میکند با عکسی است که شما نشان دیگران میدهید.

ژست عکاسی در پارک و جنگل

تصویر درخت در پس زمینه

روبروی درخت های بزرگ پارک عکس بگیرید، این کار به شما یک زمینه طبیعی و زیبای درختی می دهد که بسیار در زیباتر شدن عکس تاثیر دارد؛ حتما یک زمینه محو از برگ های درختان داشته باشید.

استفاده از باد در ژست عکاسی

اگر موهایتان بلند است حتما در مسیر باد عکس بگیرید و به زیبایی عکس خود بیفزایید، البته امیدواریم که برای گرفتن این عکس دوربین با کیفیتی داشته باشید.

بهترین ژست های عکاسی در پارک و جنگل و طبیعت ، بهترین ژست های عکاسی در پارک ، ژست عکس در جنگل ، ژست عکس خانوادگی در طبیعت ، ژست عکاسی مدلینگ در پارک ، ژست های عکاسی ایستاده در پارک ، ژست عکس پاییزی در پارک
بهترین ژست های عکاسی در پارک و جنگل و طبیعت

عکس از زاویه پایین در ژست عکاسی

حتما عکس هایی از جهت پایین را امتحان کنید، این قبیل عکس ها در طبیعت و جنگل بخصوص با درختان بلند بسیار زیبا و جذاب تر می شوند. ژست عکاسی

عکاسی در پاییز

اگر در فصل پاییز و در جنگل یا پارک عکاسی می کنید می توانید از زمینه چمنی که برگهای زرد رنگ روی آن را پوشانده اند بهره ببرید. همچنین راهروها و جاده های باریک داخل پارک که درختان دو طرف آن را پوشانده اند تصاویری بسیار دل انگیز به شما خواهند داد

استفاده از فلاش در عکاسی

شاید اولین چیزی که برای عکاسی به ذهنتان خطور کند این باشد که از فلاش استفاده شود اما نه زمانی که در جنگل و طبیعت هستید و نور طبیعی بسیار خوبی در اطراف شما می باشد؛ با زاویه بندی درست در عکاسی و ژست های ایده آل در نور خورشید مثل یک مدل جذاب بدرخشید.

استفاده درست از نور در عکاسی در طبیعت

نور در عکاسی بسیار حائز اهمیت است. در طبیعت شما دارای دو نور هستید نور آفتابی که در روز های عادی دیده میشود و نور روزهای ابری که در روز های باران، برف با رنگی خاکستری گرفته میشوند.

عمق میدان در ژست عکاسی در پارک

در عکاسی طبیعت عمق میدان مسئله مهمی است هر چه عمق میدان ما در طبیعت بیشتر باشد عکس زیبا تری خواهیم داشت در عکاسی طبیعت توجه داشته باشید که پلان های جلویی را کامل واضح قرار دهید بک گراند در پلان های پشتی اگر تار شد مشکلی برای عکس ما ایجاد نمیکند و عمق میدان را بهتر به نمایش میگذارد.

پاسخ دهید