کلیه خدمات ساختمانی

کلیه شرکت های خدمات ساختمانی با قیمت خدمات

معرفی کلیه خدمات ساختمانی ، خدمات ساختمانی یکی از پر شاخه ترین و گسترده ترین مشاغل بوده که شامل زیرشاخه های نسبتا زیادی می باشد در این مطلب قصد داریم ضمن معرفی کلیه خدمات ساختمانی ، بهترین شرکت های اجرای خدمات ساختمانی در تهران و  کرج را نیز به شما معرفی کنیم. در زیر به توضیحی اجمالی در مورد : خدمات نمای ساختمان ( اجرای نمای ساختمان – پیچ و رولپلاک و نماشویی ساختمان ) ، کلیه خدمات اجرای دکوراسیون داخلی ساختمان ، خدمات سیستم های امنیتی و حفاظتی ساختمان ، کلیه خدمات تاسیسات ساختمان ، خدمات تخریب و خاکبرداری ساختمان ، انواع خدمات اجرا و ساخت سازه های فلزی و بتنی ، انواع خدمات ایزوگام و قیرگونی و عایق کاری ساختمان می پردازیم.

خدمات ساختمانی تهران

خدمات نمای ساختمان ( اجرای نمای ساختمان – پیچ و رولپلاک و نماشویی ساختمان )

خدمات نمای ساختمان شامل دو قسمت اجرای نمای ساختمان و خدمات بازسازی نمای ساختمان می شود : اجرای نمای ساختمان شامل نماهای کامپوزیت ، نماهای ترمووود ، نماهای شیشه ای و نماهای آجری و سیمانی و … می باشد و خدمات بازسازی نمای ساختمان شامل پیچ و رولپلاک سنگ نما یا نماشویی ساختمان با طناب و بدون نیاز به داربست است . در چند سال اخیر خدمات نمای ساختمانی با پیشرفت های زیادی همراه بوده از جمله تغییر کاربری از داربست به طناب و هنر راپل کاری که به سرعت و کیفیت و امنیت این مدل خدمات افزوده است. البته معمولا شرکت های که خدمات اجرای نمای ساختمان را انجام می دهند مجزا از شرکت های بازسازی نما و اجرای پیچ و رولپلاک و نماشویی ساختمان می باشند و ما بهترین های هر دو را در نیازمندیهای ژنوس گرد هم آورده ایم.

پیچ و رولپلاک نما

کلیه خدمات ساختمانی تهران ، قیمت خدمات ساختمانی ، انواع خدمات ساختمانی ، خدمات ساختمانی آنلاین ، سایت خدمات ساختمانی تهران ، انواع خدمات ساختمانی تهران
کلیه خدمات ساختمانی

کلیه خدمات اجرای دکوراسیون داخلی ساختمان – کلیه خدمات ساختمانی

بی شک یکی از جذاب ترین انواع خدمات ساختمانی ، اجرا و بازسازی دکوراسیون داخلی منزل می باشد که البته خود شامل خدمات بسیاری نظیر : خدمات نقاشی ساختمان ، خدمات اجرای کناف و دیوارپوش ساختمان ، خدمات نورپردازی داخلی ، خدمات نصب و اجرای کابینت آشپزخانه و بسیاری خدمات دیگر می باشد، شرکت های بسیار با سابقه و حرفه ای در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ساختمان در تهران در سایت ژنوس ثبت شده اند. کلیه خدمات ساختمانی

اجرای دکوراسیون داخلی منزل

خدمات سیستم های امنیتی و حفاظتی ساختمان

نیاز اولیه هر ساختمانی پس از اتمام بالا بردن امنیت آن می باشد. خدمات سیستم های امنیتی ساختمان هم شامل منازل بوده و هم شامل شرکت ها و فروشگاه ها ، که درصد بالایی از این خدمات را نصب دوربین های مداربسته و فروش و نصب دزدگیر شامل می شود که البته در مورد فروشگاه ها باید گیت های ضد سرقت فروشگاهی و دزدگیر لباس را نیز اضافه کرد. نصب دوربین مداربسته در فضاهای شغلی و اداری یا نصب دزدگیر برای منازل از اهمیت ویژه ای برخوردار است و انتخاب یک شرکت نصاب سیستم های امنیتی حفاظتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

سیستم های امنیتی و حفاظتی ساختمان

کلیه خدمات تاسیسات ساختمان – کلیه خدمات ساختمانی

خدمات تاسیساتی ساختمان نیز گستردگی قابل توجهی دارد از جمله تخلیه چاه و لوله بازکنی ، خدمات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان ، خدمات لوله کشی گاز ساختمان و غیره. مطمئنا هر ساختمانی نیاز به نظارت مستمر یک شرکت متخصص تاسیسات ساختمان در جه رفع مشکلات تاسیساتی دارد . در نیازمندیهای ژنوس انواع خدمات ساختمانی در زمینه تاسیسات آن هم بصورت شبانه روزی و فوری وجود دارند.

خدمات تاسیساتی و فنی

کلیه خدمات ساختمانی تهران ، قیمت خدمات ساختمانی ، انواع خدمات ساختمانی ، خدمات ساختمانی آنلاین ، سایت خدمات ساختمانی تهران ، انواع خدمات ساختمانی تهران
کلیه خدمات ساختمانی

خدمات تخریب و خاکبرداری ساختمان – کلیه خدمات ساختمانی

وقتی صحبت از صفر تا صد خدمات ساختمانی می کنیم، بی شک نقطه صفر آن خدمات خاکبرداری و گودبرداری می باشد که شروع ساخت یک ساختمان است، خدمات تخریب ساختمان هم به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که در جهت خراب کردن یک ساختمان و ساخت یک سازه جدید انجام می شود، معمولا خاکبرداری و گودبرداری توسط ماشین آلات ساختمانی مانند بیل مکانیکی یا لودر و تخریب هم توسط نیروی کار پتک به دست انجام می شود.

تخریب ساختمان و خاکبرداری

انواع خدمات اجرا و ساخت سازه های فلزی و بتنی

بعد از مقوله خاکبرداری و گود برداری ، اکنون نیاز به اجرای پی و فونداسیون ساختمان می باشد که با کاشت میلگرد و تزریق بتن این مهم انجام می شود که البته در مورد سازه های تمام فلزی مثل سوله های ساختمانی الین مقوله متفاوت تر است ، انواع شرکت های خدمات اجرای سازه فلزی و بتنی ساختمان در سایت ژنوس موجود هستند.

اجرای سازه و اسکلت بتنی و فلزی

انواع خدمات ایزوگام و قیرگونی و عایق کاری ساختمان

خدمات اجرای ایزوگام و قیرگونی از انواع خدمات ساختمانی هستند که در فصول سرد سال نیاز بسیاری به آنها حس می شود ، در کل خدمات ساختمانی عایق کاری شامل نصب ایزوگام روی پشت بام یا محوطه و یا آسفالت کاری محوطه می باشد که البته شرکت های بسیاری کار فروش ایزوگام و نصب آن را با دستمزد انجام می دهند که بهترین های آنها را در سایت می توانید ببینید.

فروش و نصب ایزوگام

پاسخ دهید