تعرفه تبلیغات بنری در سایت

تعرفه و هزینه بنر تبلیغاتی و تبلیغات در سایت

تبلیغات بنری خود را در سایدبار هزاران صفحه سایت تبلیغاتی ژنوس یکی از پربازدید ترین سایت های تبلیغاتی ایران با ارزان ترین قیمت و بیشترین بازخورد نمایش دهید و مشتریان‌ بالقوه‌تان را جذب کنید. همین حالا با ما تماس بگیرید. هزینه تبلیغات بنر در سایت


تلفن و واتس اپ سفارش تبلیغات بنری
۰۹۱۲۵۶۳۹۸۴۲

تبلیغات بنری چیست

بنرهای متحرک تبلیغاتی از همان نخستین سالهای پیدایش سایت های اینترنتی یکی از بهترین و موثرترین راهکارهای تبلیغات اینترنتی به شمار می روند. بنرهای تبلیغاتی با طراحی بسیار جذاب خود می توانند بازدید کنندگان سایتهای پربازدید اینترنتی را مشتاق به کلیک و بازدید از وب سایت شما می کند. تبلیغات بنری به عنوان یکی از پر استفاده‌ترین روش‌های تبلیغاتی مطرح است. چرا که این نوع تبلیغات همیشه در معرفی و مطرح کردن نام یک برند فضای آنلاین موثر است. طراحی بنر و نوع شعار های تبلیغاتی در موفقیت آن بسیار تاثیرگذار است.

تبلیغات بنری شامل تصاویر، گیفت ها و انیمیشن‌هایی می‌شود که حاوی یک پیام تبلیغاتی بوده و توجه بازدیدکنندگان و مخاطبان و وب سایت‌های دیگر را، به یک کسب و کار خاص جلب می‌کند. این تصاویر در قالب یک طراحی گرافیکی در وب سایت‌های دیگر قرار می‌گیرد و زمینه انتقال و جذب بازدید کننده را فراهم می‌کند. نحوه کار با بنرهای تبلیغاتی بسیار ساده است و حتی طراحی آنها نیز ساده است، اما باید نکاتی در مورد متن تبلیغاتی و طراحی گرافیکی آن رعایت شود تا هم برای بازدید کننده جذاب به نظر برسد، و هم این که از لحاظ عملکرد بتواند آمار کافی در اختیار ما قرار دهد.


بازخورد سریع تر با بنرهای تبلیغاتی

امروزه بخشی قابل توجهی از زمان کاربران صرف بررسی مطالب و محتوای وب سایت ها می‌ شود. تبلیغات بنری یکی از مرسوم ترین روش های تبلیغات آنلاین است که برای برندسازی و معرفی محصول کاربرد دارد. با بکارگیری درست این روش تبلیغاتی و طراحی یک بنر جذاب و متقاعدکننده می‌توانید کاربران بیشتری را به سمت برند خود هدایت کنید و در نهایت به تعداد مشتریان خود بیفزایید. ما آماده هستیم تا بنرهای تبلیغاتی شما را به بهترین شکل ممکن در سایت به مخاطبانتان نمایش دهیم.

تبلیغات بنری در سایت ژنوس نسبت به دیگر سایت ها نرخ کلیک بیشتری دارد چون در تمام صفحات آگهی های سایت نمایش داده می شود و توسط کاربران زیادی دیده می‌شود و احتمال ماندگاری آن در ذهن کاربران وجود دارد. با این وجود، اگر یک بنر تبلیغاتی از لحاظ ظاهری و از لحاظ عملکرد کیفیت بالایی داشته باشد، در زمان‌های بعدی هم احتمال بازگشت کاربران و کلیک کردن بر روی این تبلیغات وجود دارد.


انواع تبلیغات بنری

از لحاظ ظاهری، تبلیغات بنری شامل دو نوع بنر می شود که در زیر به آن می پردازیم

بنر تبلیغاتی ایستا

بخش ظاهری این تبلیغات با استفاده از یک تصویر یا عکس ثابت طراحی می‌شود و هنگام قرار گیری آن بر روی سایت، هیچ حرکتی از آن دیده نمی‌شود.

بنر تبلیغاتی متحرک

این بنرها همانند تابلوهای برقی خیابان هستند که با استفاده از گیفت ها و انیمیشن‌ها ساخته می‌شوند و ممکن است نشان دهنده یک برند یا حرکت متن تبلیغاتی باشند.

تبلیغات بنری در سایت ژنوس

در حال حاضر سایت تبلیغاتی ژنوس با بازدید روزانه ۲۰۰ هزار نفر بستر بسیار مناسبی برای تبلیغات موثر برند ها و محصولات و خدمات ایشان می باشد و می تواند پل ارتباطی قوی بین صاحبان کسب و کار و بازار هدفشان باشد. ما بنر های تبلیغاتی شما را در صفحات پربازدید سایت ژنوس قرار می دهیم تا بیشترین میزان ترافیک ورودی به سایتتان و در نتیجه فروش محصولات را داشته باشید.

رتبه گوگل بهتری کسب کنید

تبلیغ بنری یک نوع بک لینک حساب شده و جایگاه و رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو بخصوص گوگل بهبود می بخشد.

بهتر شناخته می شوید

تبلیغات بنری شما در وب سایت های معتبر و پر بازدید ، یک روش عالی برای حک کردن نام شما در ذهن مخاطبان است.

اعتبار خود را افزایش دهید

تبلیغات بنری در سایت های بزرگ ، نشان‌دهندۀ اعتبار و بزرگ بودن برند شماست و تجارت شما را مطرح می‌کند.